Karrier

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Re: Karrier

Témanyitás  káfáy on 2010-08-25, 10:53

LOL
Megalapoztam a 4.ligába a karrierjét? Very Happy

Csak nekem nem tölti be a kepfeltoltes.hu képeket???? Tudom ajánlani a Noob.hu-t By: Admin
káfáy
Vízhordó

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Admin on 2010-08-25, 10:30

ááá nem vagy kitartó Very Happy cserben hagytad szegény Bury-t Sad Very Happy

Nem, most is velük játszok ebben a pillanatban Very Happy...és hát jönnek dögivel a 0-0 meccsek...

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:
Tournament 2010. aug. 25. 7. hely
Tournament 2010. aug. 27. 9. hely

Sit & Go tables
Sit & Go tables 2010. aug. 27. 1. hely
Sit & Go tables 2010. aug. 28. 2. hely
Admin
Adminisztrátor

Felhasználó profiljának megtekintése http://footballmanager.forumotion.com

Témanyitás  káfáy on 2010-08-25, 10:27

Igen használom pl Murphy-nél is rövid távú kölcsön volt csak hosszabbítottam vele.
Aaholt 1 éves kölcsönbe volt,Muniesa is.
Kakuta rövidtávúba lett volna de nagyon csúnya sérülést szenvedett ezért visszaküldtem.
Mentel is rövidtávú kölcsönbe volt.

ááá nem vagy kitartó Very Happy cserben hagytad szegény Bury-t Sad Very Happy
káfáy
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-25, 10:19

Káfáy használod ezt a rövid távú kölcsön majd meghosszabbítod dolgot? csak, mert 2 játékost kaptál kölcsön a Chelseatől meg 5 hazai játékost vettél kölcsön és a szabályok szerint csak 4 23 évnél fiatalabb hazai játékost lehet kölcsönvenni egy szezon alatt. + 1 csapatból 1 játékost lehet kölcsönözni.

Nekem szerencsém volt a Buryvel mivel nem volt tartozásuk és jó gazdasági viszonyok között játszottam, mire feljutottam az Angol Liga Bajnokságba 6M-je lett a csapatnak és 1.4M-t kaptam igazolni (tisztára gazdagnak éreztem magam) Very Happy
Lényeg, hogy nem sikerült jól megerősíteni a csapatot 7 meccsen rúgtam 0 gólt ami érne valamit így bajnokságban 5 meccs után 3 vagy 4 ponttal feszítek Very Happy

Így úgy döntöttem, hogy elmentem egy másik fileba amit elszimulálok 2013. jun. 1-ig és az első csapat ajánlatát elfogadom és próbálok egy válogatottat találni a 2014-es vb-re. Smile
Válogatott még nincs, de csapat van és méghozzá a Fiorentina.
Igazolások
Keret
Egyedül egy JSZ-t nem tudtam venni, mert akit érdemesnek tartok az Azpilicueta + Van der Wiel + egy nagyon jó generált srác, de egyikőjük esetében sem állnak velem szóba 30M alatt :S

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  káfáy on 2010-08-25, 09:55

Üdv!

Első szezonom lement a Northampton csapatánál.
Rövid összefoglaló:

Egy halott csapatba próbáltam erőt lehelni:
Igazolások
Mint látszik is a csapat 70%-át elküldtem.Legfőbb oka a csapat katasztrófa gazdasági helyzete és ebből adódó nevetségesen kevés fizetési keret.De azért jött egy két ingyen és kölcsön játékos.

Sőt később mint kiderült olyan jól igazoltam hogy bőven a liga felett volt a csapat erőviszonya.
Keret
Főleg a kölcsön játékosoknak köszönhetem, a két kölcsön védő: Aanholt, Muniesa, nagyot játszottak de az Arsenalos Murphy is kitett magáért Smile

Télen már toronymagasan vezettük a bajnokságot és akkor léptem egy érdekeset és 2 szeri benézés mellet félév szabit kivettem Very Happy. Igaz becsúszott jó pár X és vereség is de az első hely megmaradt Very Happy
tabella

A sok öröm után egy kis bánat is a csapatnál továbbra is nagyon necces a gazdasági helyzet,továbbra is töke injekciókkal tartják életbe a csapatot. Mondjuk ez miatt én is okolható vagyok mert a fizu keretet átkellett lépjem, de hát valamit vmiért feljutottam.

Az új szezonról annyit hogy már mennek a barátságos meccsek jól sikerültek eddig.
Habár igazolni nem kaptam(meg se lepődtem Very Happy ) de jól sikerült erősíteni legalább a rájátszásba várom a csapatot. Ha vkit érdekel az igazolások linkelhetem.

kösz ha elolvastad. Üdv Káfáy!
káfáy
Vízhordó

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-24, 20:37

nem te vagy az első aki ilyesmit ír... hogy bírjátok? én komolyan mondom az első után szétverném a gépet. Csodállak titeket.
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Mirko on 2010-08-24, 20:33

Na hát nagyon szar dolog történt velem... Sad Sad Sad Sad
Sajnos beszart a gépem,ezért az fm mentés szépen elszállt..
Valaki tudna vmi csapatot ajánlani,hogy amikor vissza kapom a gépem kapásbol mehessen a kövi karrier..

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Admin on 2010-08-24, 15:01

90+1 és 90+5 Very Happy lol cheatet aktiváltad...

Nah Bury megerősítése az Angol Liga bajnokságra érzésem szerint nem igazán sikerült...vagy cserben hagytak a játékosok akikre számítottam vagy az angol bürokrácia nem adott munkavállalási engedélyt...
Igazolások
Keret

Sajnálom Xabi Prietot, hogy nem jutott időbe eszembe...szerintem el is jött volna és ingyen, mert lejárt a szerződése :/ de időben meghosszabbította a Sociedad

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Huni on 2010-08-24, 13:32

off, de nem hagyhatom ki: kedves admin, pici fail az aláírásod Laughing

Szerkesztem, hogy én ne offoljak Very Happy Köszi, hogy szóltál tényleg lemaradt a fan szócska Very Happy

én már csak ilyen rendes vagyok.

nade átolvastam itt a hsz-eket, vannak szép performanszok Smile

én eléggé vegetáló üzemmódban efemezek, napi 2-3 meccs, aztán lépek is ki.

ilyen, hogy bajnokság meg kupa, nem tényező, mindkettő simán lesz meg.
az érdekes a BL ezúttal is. első hely a csoportban az inter, a psg és a werder előtt, majd jöhetett az atma, akiket 5-2-vel búcsúztattunk, negyeddöntőben a benfica, ellenük 6-3 lett összesítsében, elődöntőben pedig a barca.
akciódús odavágó, és unalmas, 0-0-s visszavágó után a real madrid lesz a döntőbeli ellenfél. azért ez a 0-0 nagyon komoly, 3 év alatt ez volt a 3. gólnélküli meccsünk minden sorozatot figyelembe véve.
Huni
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése http://miertneirjam.blog.hu

Témanyitás  Admin on 2010-08-24, 12:44

Buryvel 2. szezon, Angol Liga 1-ben. Cél tavalyhoz hasonlóan (Liga 2ből Liga 1be feljutás) úgy idén a Liga 1ből Angol Liga Bajnokságba feljutás.
Kupák idén se számítottak cél az első körben való kiesés volt nem is szánok rá beszámolást. A bajnokság az más tészta...Januárban még biztosan első helyen álltam = biztos feljutás...ehelyett annyira rosszra fordult minden, hogy 6. utolsó rájátszást érő helyet harcoltam ki az utolsó fordulóban...Ezek ténye mellett és, hogy szezon közben visszautasítottam a Juventus és Fiorentina ajánlatát döntöttem úgy ha nem lesz meg a feljutás akkor csapatot váltok. Meglett a feljutás így ha rajtam múlik akkor jövőre is Bury kispadján fogok ülni. Idén sem költöttem átigazolásra.
Nem volt igazán kiemelkedő tagja a csapatnak.
Cél jövőre a csapat bőséges megerősítése, edzés lehetőségek fejlesztése, feljutás.
Képek:
Tabella
Rájátszás
Játékos Statisztika
Átnézés
Igazolások

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Öpike on 2010-08-23, 22:50

Na befejeztem második szezonomat Valladolidban.
itt van három kép:
http://imagerz.com/QEJFWktvAwMEVl8YFQVR
http://imagerz.com/QEJFWktvAwMEVl8YFAVR
http://imagerz.com/QEJFWktvAwMEVl8YFwVR

A csapat összességében jól szerepelt, azok a csapatok ellen akik mögöttünk végeztek szinte alig vesztettünk pontot, akik viszont előttünk azok ellen egy pontot tudtunk szerezni. Carlos Lazáró akit tavaly hoztam fel az ificsapatbol most már nagyon jó teljesítményt nyujtott az egész szezon során, sokat fejlődött, remélem meg tudom tartani. Az átigazolások nem igazán jöttek be, Burdisso se volt egy nagy szám, így jól jött az a 9 millio amit kaptam érte. Capdevila a szezon második felére már egész jó lett. A szurkolok viszont nagyon megaharagudtak rám mert elengedtem Alberto Marcost(olyan a Valaldolidnak mint a Madridnak Raúl Wink ).
Kupából nagyon korán kiestem, a Sociedad ellen, kissé elszórakoztam Cool
Következő szezonra már van három igazolásom:
Vela és Afellay ingyen, meg Raúl Beitia(generált srác) az Osasuna u19-ből, őt 2,3 milláért vettem, majd előszezonban megnézem, ha beválik akkor marad ha nem akkor egy év kölcsön.
örülök hogy a Malaga kiesett mert így talán olcsóbban meg tudom szerezni Ansaldi-t.
Hát körülbelül ennyi.
Jövőre a kupában szeretnék valamit alkotni, meg Európa ligában is. Bajnsokságban pedig a cél vmi nemzetközi hely, BL jó lenne Very Happy (lehet túl sok ez így egyszerre)
Öpike
Vízhordó

Témanyitás  Szabi_ on 2010-08-23, 21:01

Üdv emberek, visszatértem Very Happy
A Sevillával kezdtem egy új karriert, ezt remélem nem fogom hamar megunni. Elsőnek szűkíteni kellett a kereten mert nagyon sokan voltak. Lepakoltam a felét tartalék csapatokba, b*szott is a hangulaton rendesen Laughing. Igazolni szerintem egész jól sikerült, itt is egy kép róla. Mindenki részletre érkezett, így volt rájuk ennyi pénz. Özilt akartam volna először de mire megegyeztem a Werderrel a gülüszemű nem akart aláírni. Így jött inkább Carlos Eduardo és Montolivo kb abból a pénzből ami Özilre ment volna.
Szóval ezzel a kerettel vágunk neki a szezonnak.
A szuperkupát két kemény meccsen sikerült megnyerni. Odavágó, visszavágó.
A két meccs között a Marseillet búcsúztattuk a bl-ből 4-0ás összesítéssel. A bl csoportban a Lyon, Sampdoria, BATE Boriszov hármast kaptuk, csak tovább kéne menni. A bajnokságban pedig 1 győzelem és 1 döntetlen a mérleg eddig.
Majd féltávnál jövök még. Smile

Szabi_
Moderátor

Témanyitás  Patrik. on 2010-08-23, 14:15

Tottenham.2009-2010.
Összességében nagyon elégedett vagyok a csapattal.Nagyon megleptek.
Bajnokságban másodikok lettünk.ennek nagyon örülök,így BL főtáblások vagyunk.
Liga kupa döntő.
FA kupa döntő.
összesen egyébként 1vesztett mérkőzésünk volt az egész szezon során.Az is szeptember 20.-án a Chelsea ellen 3:2re kaptunk ki egy 93.percben lőtt Deco szabadrúgásgóllal.
Játékos statisztikák.
Csapat statisztikák.
FA kupa."Út a döntőig."
Sajnos a szezon elején 2hónapra lesérült.De ígyis szép szezont futott.
Nyár.:
Átigazolások.
Keret.

Tavasszal elfoglaltam Dél-Afrika szövetségi kapitányi posztját.De úgy votlam vele hogy akármilyen eredménnyel zárunk,lemondok.
Utazó keretünk.
A csoportban kaptuk Mexikót,Görögországot és Kolumbiát.
A nyolcaddöntőben,Ghánát.3:1re nyertünk.
Aztán a negyeddöntőben Elefántcsontpartot.Itt estünk ki.
Azért elégedett vagyok a VB szerepléssel is.Mphela volt a csapat legjobbja 5gólt szerzett.

Köszi hogy elolvastad.
Üdv.

Patrik.
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-23, 11:51

Öpike írta:Rengeteg gólt kapok beadásokból(kapott góljaim több mint felét). Ezzel mit tudok kezdeni?

Jól fejelő középső védők kellenek + emberfogásban erősebb szélső védők, szerintem

Ha valaki tud pontos választ azt írhatná, mert nekem is ilyen problémám van...(Igaz Angliában nem meglepő a sok fejes gól)

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Öpike on 2010-08-23, 11:20

Rengeteg gólt kapok beadásokból(kapott góljaim több mint felét). Ezzel mit tudok kezdeni?
Öpike
Vízhordó

Témanyitás  káfáy on 2010-08-22, 20:38

Üdv ismét!
Wycombe-s karrierembe 15 forduló után vezetem a tabellát vereség nélkül, klasszis játékosok(Palo,Bojan stb)
így most egy kis időre félreraktam. úgy éreztem kell az új kihívás.

Ezért kezdtem egy új karriert. Munkanélküliként vágtam bele, 4 angol osztályt betöltve. 1 év szabi után neki álltam állást keresni. Találtam is, hát mit mondjak belecsaptam a sz@rba rendesen Smile

Northampton! Angol 4.osztály. csapat értéke szinte =0-val, ilyen töke injekció kellenek a vezetőség részéről hogy ne menjen csődbe a csapat, igazolni semmit nem kaptam, sőt a fél csapatot kikellet dobni mert még a fizu is alig van, stadionja nincs a csapatnak béreljük, egyedüli jó dolog hogy adósság nincs Smile

jött 4 kölcsön játékos,2 szabadon igazolható.

szép feladatnak tűnik majd kiderül mit hozok ki belőle Smile
káfáy
Vízhordó

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-22, 00:51

hát a Barcával már semmi érdekeset nem találok úgyhogy gondoltam megveszem jólbevált barátom: Agüerot Razz viszont a sok igazolás miatt -60ban voltam a szezon kezdeténél hogy eladok néhány embert Very Happy
átigazolások
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  janoszka on 2010-08-22, 00:06

Csíter mtf játék. csaló *****

Smile
mostani, atlético-s mentésemben, 2-0 hazai meccset követően, 4-1 vereség a Barca ellen, úgy h a 95:47 percben kaptam a gólt, Piqué szögletfejesének köszönhetően.....a poén h 3 percet!!!!! hosszabítottak Rolling Eyes

én nem nevettem
janoszka
Vízhordó

Témanyitás  Öpike on 2010-08-21, 20:19

Még szezon közben vagyunk, de már neki álltam igazolgatni, átigazolási keret kb. 4 millió de ebből még semmit nem költöttem, egy védőt akarok belőle venni aki tud jobb oldalon és középen is játszani. Van vmi ötletetek, kit érdemes elhozni?
Elhoztam Vela-t és Afellay-t mind2 ingyen jött, remélem jók lesznek Very Happy
Öpike
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-21, 19:32

Csíter mtf játék. csaló *****

Mindent elárul

Ilyenkor tudnám beverni a képernyőt

köv meccs...Roterham ellen...

1 lesgól+3 kapufa; Roterham első gólja szöglet csít, 2. fut a védőm a labda felé majd megáll így a csatáré a labda és berúgja :S :S :S

Roterham elleni statisztikám: 1GY 1 D 3V

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Gera on 2010-08-21, 09:52

Nah egy picit lehiggadtam!Smile

Kezdtem egy újat az Ipswichel!

Nagyon föl akarnak jutni úgyhogy kaptam is 22 milliót igazolni!Smile

Akik jobban otthon vannak az angol kisebb csapatokban azoknak ismerősek lehetnek az igazolások,sok játékos jött olcsón viszont szinte mind fiatal,de minőségi!Smile

Priskin-1,5 m,Krul-3 m,Delgado-1,5 m,Cox-500 e,Collins John-ingyen,Barmby-170 e,Cris Taylor-700e,Spurr 500e,Valdivia-7,5 m,Doyley-3 m!

Jó kis csapat sztem sima feljutás lesz,de cél valamit alkotni a kupában!Smile

Gera
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-21, 08:09

A helyzet nálunk nem változott, télen igazoltam pár játékost kölcsönbe a palermotol ill. 3 játékos jön juli.-edikén és ennyi.
A tabellán még mindig ott vagyunk a végén a 19.helyen és botrányosan gyengék vgayunk.
Nehéz lesz ez igy nagyon..

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Huni on 2010-08-20, 22:24

1-1, 2-2 az Inter, 3-1, 3-1 a PSG, 3-1, 2-0 a Werder ellen --> 14 pont, első hely a csoportban.
Lehetséges ellenfelek a 16 között: Besiktas, Roma, AtMa, City (tuti, hogy őket kapjuk), Salzburg, Fiorentina, Szatyor

33 meccs alatt kereken 100 gólt szereztünk ősszel. jön a téli szünet.
megvolt a BL sorsolás is: Atletico Madrid lesz az ellenfél.
Régi ismerősök, 2 meccset nyomtunk már ellenük, 2-2 és 3-3 lett az eredmény.
Huni
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése http://miertneirjam.blog.hu

Témanyitás  Gera on 2010-08-20, 16:12

Nah mozgalmas időszakom volt!

Szóval bekerültünk az EL csoportba aminek nagyon örültem erre 2-3 nap múlva ajánlottak egy összeget a 3 legjobb játékosomért és mivel "olyan jók" voltak kihagytak engem a döntésből! Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mindhárom el is ment ráadásul NEM költhettem el a pénzt amit kaptam!Na itt lett elegem,gondolkodtam is hogy na innen lépek!Erre pár nap múlva megkeresett a Stuttgart[ami az egyik kedvenc csapatom] elfogadtam!

DE mielőtt valaki azt mondaná hogy könnyű vagy könnyebb dolgom lesz nem így van!A klub katasztrófális anygi helyzetben van!A fizetések még elfogadhatóak de igazolni 400 ezer euróm van!

Nah mindegy megpróbálok valamit összehozni később írok! Smile

Nah b@meg elszállt a mentésem....kezdtem egy újat a Blackburnnerl!Később írok... Crying or Very sad

Gera
Vízhordó

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

5 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Vissza az elejére