Karrier

10 / 14 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Karrier - Page 10 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin on 2010-08-10, 20:06

Lécci Lécci...Raúlt ne add el Huni ^^ (max kölcsön) azt majd küld el edzőnek Razz

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:
Tournament 2010. aug. 25. 7. hely
Tournament 2010. aug. 27. 9. hely

Sit & Go tables
Sit & Go tables 2010. aug. 27. 1. hely
Sit & Go tables 2010. aug. 28. 2. hely
Admin
Admin
Adminisztrátor

Felhasználó profiljának megtekintése http://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Huni on 2010-08-10, 19:34

Real Madrid - 2010/2011

2. szezon végéhez érkeztem, a Copa del Reyt leszámítva minden trófea begyűjtve.
Benzema játszott összesen vagy 15 meccset a szezonban, többnyire sérült volt. A BL döntőre felépült, lőtt egy gólt, majd lecseréltem. 3-2-re nyertük az Arsenal ellen egyébként, Guti és Raúl is kapott 15 percet. Előbbinek ez volt az utolsó pár perce a pályán, utóbbi még maradna, de 6,5 milliós fizut kér, évi 5 meccsért meg az sok.
Guti és Dudek már a figyelői ill. edzői stábot erősíti, Albiol távozása február óta hivatalos, hiszen megy vissza Valenciaba. Gago kölcsönjátéka lejárt, ám a Sevilla 15,75 millió euróért végleg megvette. Xabi Alonso eladásán komolyan gondolkodom, elég gyatra volt mindkét évben. Drenthe elmegy, és Vaart jövője sem biztos.
Érkezik ingyen Ribéry, és valószínűleg más nem is jön. Messi továbbra sem akar aláírni, pedig megvenném.

465 millió van most már a kasszában, lehetne vásárolni ebből ^^

Najó, néhány kép, aztán heló.

http://noob.hu/2010/08/10/atnezes.PNG
http://noob.hu/2010/08/10/stat.PNG
http://noob.hu/2010/08/10/team.PNG
http://noob.hu/2010/08/10/tabella_0.PNG

Huni
Huni
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése http://miertneirjam.blog.hu

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-10, 15:59

na sikerült magyarosítani a dolgokat, köszönöm szépen, ennek örömére és azon felháborodásom okán h, a Barcánál 8.12M Eurós szponzor szerződést kaptam 7kupa után (2év alatt, most 11M Eurót kapok a Citynél szóval vicc az egész...), kezdtem egy bohóckodást a Cityvel Very Happy
ha valakit érdekel ilyen kerettel látok neki az első szezonomnak: http://a.imageshack.us/img838/1323/acsapat.jpg -> kb. 60 Millió Euró +5M értékben távozott Garrido és Petrov.
Legjobb igazolásom várhatóan Milevskyí és Cahil akikért összesen 9M Eurót fizettem. A legdrágább Srna és Di Maria volt, együttesen több mint 40M Euró Very Happy
Célom természetesen mindent megnyerni, jövőre leigazolni Sakhot, Jansent, Eliat, Balotellit és Agüerot így előre sztem 120ból kijönnek Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás  Huni on 2010-08-09, 15:27

szerk.: kaká lőtt egy bizonyos gólt a werder elleni bl elődöntő odavágóján Very Happy
katt

huncm.fw.hu

letöltöd, és elolvasod az instrukció minden egyes betűjét, majd az alapján lépésről lépésre megcsinálod, amit kell, bemásolsz minden szükséges fájlt minden szükséges helyre és menni fog.

A hozzászólást Huni összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-10, 15:58-kor. (Reason for editing : Huni)
Huni
Huni
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése http://miertneirjam.blog.hu

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-09, 15:08

segítsetek légyszives a magyarosítással, mert amikor felrakom, nemtudok új karriert kezdeni mivel vmi Line hibákat ír...
am itt egy lista az első évben szabadon igazolható játékosokról, remélem segít. http://www.truefootballmanager.com/2009/11/football-manager-2010-free-players.html
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  farferi on 2010-08-09, 12:54

Elkezdtem a második idényt az mtk-val.Pénz szokás szerint nem nagyon van, bár játékoseladásból és a szebadon távozók béréből kicsit javult a helyzet.Gyakorlatilag 2 embert igazoltam szabadon, mert klubtól kivásárolni normális játékost csak horibilis összegért lehet.Távozók-érkezők:https://redcdn.net/ihimizer/img708/8972/mtkbudapestfc5.png
Felkészülési meccset csak kettőt játszottam, a Sturm Grazt és a vasast vertem meg.
A bl selejtező első meccsén Kassára mentünk és sima nyerés lett, elvileg meg van a továbbjutás.Nagyon jó lenne egy verhető ellenfél a következő fordulóban.
A meccs:https://redcdn.net/ihimizer/img39/7233/mfkkosicemtk.png

Most egy kis játékszünet mert megyek kerítést csinálni, este folytatom.
farferi
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-08, 18:06

fain bár nekem így indult s szezonom.... Izmailov, sérült volt minden meccs után hetekig, Vukcevic dettó... túléljük...
simán megvan a bajnokság 66-17es GK 24-3-3 stb... már téren semmi sikerünk nem volt sajnos, amint kiderül hogy mennyi pénzt kapok az uj szezonra eldöntöm h Sevilla v Sporting.
Elcsesztem. A Sevilla hosszabított Jimenezzel én meg csak 7,5M-et kaptam. Nincs más, még egy szezon...
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-08, 17:11

Buonanotte
Istenem ez az ember mekkora csalódás. Pföjjj... Karrier - Page 10 402484
Szóval a játék legelején megvettem. Első szezonban egy percet se játszott, mert az orvosok eltiltották. Második szezonból letoltunk kb. 3 hónapot és játszott 2 meccset...többin sérült volt Karrier - Page 10 783356

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 23:54

na hát végül a Sportingot választottam de nagyon nem tetszett amit láttam szóval el kellett adnom a szélső védőimet mivel más játékrendszert akarok illetve erős fiatalításba kezdtem szóval Liedson is elment igy sikerült kb 7M Eurót összekaparni átigazolásokra... szerencsére az edzőket 17 főig bővíthetem ami nekem nagyon fontos, lassan indul a szezon.
2 meccs után egy győzelmem és egy döntetlenem van, viszont ami fontosabb, a legjobb 3. helyzettek között először a Sparta Prágát búszúztattam egy idegenbeli 2-1es sikert követően hazai 3-1el, idegenben vereséget érdemeltünk, otthon viszont magabiztosan hoztam a meccset, 6/1 ziccert kihasználva. A csoportkörbe jutásért a 2. legnehezebb kiemeltet, a Fiorentinát kaptam és hát hazai pályán kikaptunk 2-1re de lehetett volna 4-1is az olaszoknak. Idegenben is hatalmas fölényben volt a Fiorentina, de egy kontrát követően megszereztük a vezetést, majd a második félidőben támadóbbá kellett válnunk és az oda-vissza csatából mi jöttünk ki jobban, 2-0 ide, majd a 90percben MAtias Fernandez 30ről ragasztott még egy gólt, 3-0 a Fiorentina otthonába nekünk. Bár sajnos a játék alapján nem érdemeltünk semmit de ez mostmár nem számít. Amúgy kicseréltem a keretet, érkezett: Enyeama, Labyad, Ignjatovic, Matias Jörgensen, Ticinovic, Gadir, Botia, Golasa és Luis Guilherme.
elment: Liédson, Pedro Silva meg még pár szélső védő... a 2M Eurós keret így végül pont 0ra jött ki viszont a Blnek köszönhetően 20M Eurós profitom van.

Na hát féltávnál, kicsit több, 19 meccs után 15-2-2 es átlaggal simán vezetem a bajnokságot, valszeg megis lesz. Fiatal jönnek folyamatosan, kaptam +7,5M Euró ugyhogy Buonanotte azon nyomban jöhetett is, meg még pár ifjonc. a két Portugál kupából már kiestem, a kupában a Porto vert ki 1-0ra, a Liga kupában meg lebőgtem, nyerni sem tudtam a csoportomban. A Bl-ben nagy csalódás volt hogy csak 3. lettem mivel az utolsó forduló elött úgy álltam h ha nyerek akor valszeg tovább is jutok mivel a Kiev a United otthonában esélytelen, hát én nyertem is 2-0ra de! a Kiev 2 kaput eltaláó lövésből szerzett 3! gólt, ugy hogy nem volt öngól a meccs. Nem értem, felfoghatatlan főleg mivel a 90.percben szerezték a győztes gólt. Euro ligában jön a Lille majd valszeg az Atletico Madrid. Jó lenne menetelni 1et... Mellesleg a Sevilla nagyon szivesen elvinne ha kirugják Jimenezt... Nem tudom még hogy, távozzak-e.

Ha tiéd az utolsó hsz NE kezdj újat szerkeszd az előzőt. Hozzászólások összevonva. By: Admin
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Canales on 2010-08-07, 23:30

hello!
valaki tud valami jó csajos skint?
ty
Canales
Canales
Vízhordó

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 22:27

na most nézegetem az új dolgokat... köszi a segítséget. A 2011es FM-rőll magyarul lehet már találni vmit, mert én csak angol oldalakat találtam és semmi kedvem nincs ezeket elolvasni... :S bocsi még annyi lenne h látezik h új karriert kell kezdenem ha átállítom a nyelvet? :S
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 22:13

Tudtom szerint nincs 100%-os magyarítás...azt hiszem 92.8% a legfrissebb, de az is megteszi ;-)
Tessék egy kicsit Barcásra felturbózva ;-) Skin

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 22:00

Mirko, az a magyarosítás amivel játszol, hány százalékos? illetve Skint tudnál ajánlani ami jó de nem ilyen csajos?
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Mirko on 2010-08-07, 21:52

Nah mint irtam Monopolival följutottam a harmadik ligába!
Ezért muszáj volt megerősitenem a keretet. Smile Smile Smile

Akitől nagyon sokat várok az az újonnan igazolt Rade Veljovic.

Célom a bentmaradás,de azért kicsit a középmezőnybe kerülés is..

A teljes keret igy nézzki:
2010-2011

Történt még egy hatalmas és jelentős dolog a nyáron!!!
Lett egy anyaegyesületem.
Mirko
Tartalék

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 21:40

mi van a Franciáknál? ha sikerül eldöntenem akkor megírom mit választottam mostmár Very Happy am h tudok ilyen linkes képes dolgot felrakni?
írt egy srác hogy a Shaktarral nyomja, oda nagyobb játékosokat el tudtál csabítani vagy csak egy ugródeszka a klub?
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 21:30

Udineset, Benficát, Aston Villat, Tottehhamet ajánlom ;-) franciáknál ami van...pfff...Valenciával még nem voltam, de jó kerete van ;-)

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 21:12

Nemtudok dönteni basszus.... már kizártam egy zsák csapatot, maradt az udninese bár feléjük hajlok a legkevésbé, a Franciákat helyeztem most kicsit előrébb Very Happy meg a Valencia... esetleg ha nemtudok dönteni akkor Man Cityben eladok mindenkit és televásárlom magamat 22-23 évesekkel Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  farferi on 2010-08-07, 20:54

A francért van ennyí játékosam.Kicsit rendbetettem az anyagiakat,aldtam meg elment pár játékos erre most visszajött kölcsönből vagy tíz megint.Ráadásul tök középszerűek talán Urbánt meg Gosztonyit kivéve.Remélem el tudom paszolni őket. Crying or Very sad
farferi
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Szabi_ on 2010-08-07, 20:29

én úgy emlékszek hogy ott sincsen sok pénz. sőt talán még minuszba is vannak.

Karrier - Page 10 Sig
Szabi_
Szabi_
Moderátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 19:45

talán megpróbálom akkor a Newcastlet....
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 19:42

Joggal félsz Very Happy Pénzügyileg az angol és spanyol elnyúlik a többi bajnokságtól. Sok pénz olaszhonban a "sztár" csapatoknál kapsz. Juve, Milan, Inter

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 19:36

Aha csak én a Német és az Olasz bajnokságnál attól félek h közel sem olyan profit képes mint a Spanyol és Angol. Gondolok itt a kb 46M Eurós közvetítési díjra a bajnokságban meg a Szponzorokra, vagy a top bajnokságok közel hasonlóak?
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 19:31

Uh hát ez jó kérdés...mielőtt kiválasztod a csapatot írja a pénzügyi helyzetüket...egyértelmű, hogy onnan kapod a legtöbb pénzt ahol nincs tartozás...Udinesenél és Aston Villanál kb 12-14M-t kapsz szintúgy a Werder Bremennél...Bremen nem rossz választás...Erős a védelmük és a támadó szekcióban is tudnak bőven alkotni Wink

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-07, 19:25

valaki tudna egy kis infot adni hogy, mekkora átigazolási pénzt kapok kezdésnek a Valncia, Sevilla, Deportivo, Aston Villa vagy az Udinese együtesénél? csak ugy körülbelülre ha emlékeztek akkor azt megköszönném. Ja meg még valami német cspaatról is dobhatnátok infot, köszönöm.
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 19:12

Szeretek velük lenni, nem tudom miért de élvezetesebb Smile
Egyedül a Chelsea elleni 2-1 bosszant xD simán tovább kellett volna mennem... Very Happy

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Admin
Adminisztrátor