Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karrier

+12
Gera
farferi
Hollanddani
Öpike
hipohondra
Patrik.
Huni
káfáy
Szabi_
Kriss
Mirko
Admin
16 posters

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Öpike 2010-09-11, 11:14

Ilyet még nem láttam:
http://imagerz.com/QEJCXUtvAwMEVg8cEwVR
egyre jobb lesz a srác Cool
Öpike
Öpike
Vízhordó

Posts : 23
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 30
Location : Holy King

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-10, 22:37

nehéz a választás Very Happy Genk?
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-09-10, 22:35

hollanddani, tuti leszünk Karrier - Page 2 29186 ,mert visszatértem Karrier - Page 2 153947
őőő,de segitség kéne.
Kivel legyek?
ha van adatbázis frisstisébe magyar is. akkor
DVSC,Kaposvár,Anderlecht,Partizán,Rangers v Celtic.

ksözkee előre is
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-10, 16:37

Remélem estére leszünk már páran... Razz
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-09-07, 22:01

Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-09-07, 15:08

Huni Pablo Muocheról dobnál egy képet? Karrier - Page 2 555706
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-09-06, 23:17

Arsenal - 2013/2014

Szarul indult a szezon, a 22. fordulóig még a dobogóra sem állhattunk, akkor viszont elkezdtünk játszani, és a 28. bajnoki meccs után már mi vezettük a bajnokságot, és ki sem engedtük a kezünkből.
BL-ben a Valencia, Fenerbahce, Monaco trió mellé kerültünk, 2. helyen jutottunk tovább a spanyolok mögött. Rögtön a Barcelonát kaptuk a 16 között, 6-3-al küldtük haza őket. Negyeddöntőben a mumus jött, a Tottenham ellen városi rangadót játszottunk. Kínkeservesen, idegenben elszenvedett 0-3-s vereség után hazai pályán 5-1-re nyertünk, és masíroztunk az elődöntőbe, ahol a Lyon várt minket. Otthon kikaptunk, 1-2, Lyonban viszont 2-0-ra nyertünk, így jöhetett a döntő. A másik ágról a Valencia jutott be a fináléba, egy nagyon izgalmas és fordulatos meccsen, 2-0-s vezetésünket a kezünkből kiengedve, hosszabbítás után 4-3-ra nyertünk.
Liga Kupát megnyertük, FA Kupában a 4. forduló jelentette a végállomást.

Tabella
Statisztikák
Igazolások
Áttekintés
Csapat
Apróbb comeback.

Nyertünk egy halom egyéni díjat is, valamint a BL Álomcsapata 11 Arsenal játékosból állt össze Very Happy

Jön a VB Uruguayjal, de előtte Rómába utazok, hogy aláírjam a szerződésem az AS Romaval.

Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-09-05, 11:38

Kicsit nem vagyok és már offolgattok Very Happy Very Happy semmi para, ez jogos volt Smile

Nah hát hétvégén kevesebbet sikerült fm-ezni, mint arra számítottam...egy kis helyzetjelentés Hollandiából.
Bajnokság Cool
EL

Szerk: a kupában is talpon vagyok és ha nem lesz nagy meglepetés akkor a köv két fordulót is hozom. Elkezdődtek a sérülések. 6hónap - 2hét - 2hét eddig a szezonban... Mad
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-04, 20:32

jogos nem vettem észre, de mostmár nem is játszok a Leverkusen-nel, hihetetlen kiszámíthatatlan a cspaat és nem vok képes megtalálni azt a felállást amit játszatnék a csapattal... ismét Barca...
gyerekek abba sgítsetek már hogy Verratti-t hogy a halálba tudom megvenni mert nekem nincs ilyen lehetőségem sem h ajánatot tegyek rá....
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-09-04, 20:07

off Hollandani, nézd meg az aláirásodat.. Pjanic-Németh Kiki? Very Happy:D off vége.
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-04, 14:01

nemtudom, nekem azt ajánlották hogy szedjem le az összes eddigi patch-et és sorban rakjam fel őket, és így tökéletesen megy, próbáld meg először a régi adatbázissal ha csináltál bitonsági mentést, ha akkor is lefagy akkor logikus hogy már a patch sem jó, ha nem akkor az adatbázis... józan paraszti ésszel ennyire futotta, remélem tudtam segíteni Smile
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  káfáy 2010-09-04, 08:42

Üdv!

Elkezdődött a suli így én is keveset leszek majd, max hétvégenként játszok.

amúgy egy kérdés leszedtem a 10.3 -as patch-et mivel frissítettem a nyári igazolásokat a játékba és kellett hozzá.
de azóta állandóan lefagy a játék, játszok 15 percet és rákattolok vmire és lefagy ... :S előtte sose volt ilyen.
mi lehet a gond?
káfáy
káfáy
Vízhordó

Posts : 38
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31
Location : Bonyhád

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-04, 00:01

Nah lenyomtam az első szezonomat a Leverkusen-nél és szerintem jól sikerült erősítenem, összeségében mindenképpen sokat javult a csapat, de kéne egy-két nagy sztár a kezdőbe de ilyen kiemelkedő játékosokra egyáltalán nem futja, marad a kinevelés. Tavaly végül az 5. helyen végeztünk, sajna ha sikerül nyernem az utolsó két foruldóban akkor BL, de ez van. Nem voltam túl merész, így csak az első hat helyezés a kitűzött célom, ha a bajnokságért küzdenék, 3M Euróval többet kaptam volna, és +125E Eurós fizetési keretet, ami nagyon jól jött volna de nem baj, így legalább spórol a csapat, a 80M euró körüli értéket egy nagyobb profittal talán még idén feltornázhatom 100M-ra, viszont mély megdöbbenésemre szó sem lehet stadion építésről, nincs hely... Jelenleg úgy gondolom, ha a csapat az első 3-ban lesz félévkor akkor maradok, ha nem akkor tipli. Vagy egy spanyol élcsapatot tudok elképzelni (Sevilla, Valencia) vagy maradok németbe, HSV talán, ott tuti örülnének nekem a tavalyi 14. helyhez képest... na majd jelentkezem mi a szitu...
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-09-03, 01:32

Félévnél járok az Arsenallal, néhány szót az eddigiekről.

A bajnokság eléggé kaotikus, január eleje van, és most kezdünk feljönni európai kupaszereplést érő helyre.
Nagyon gyatrán ment a játék eddig, főleg a kiscsapatok ellen cumizgattuk a brét.

BL-ben Valencia, Monaco, Fener csoportunk volt. A törökök két meccsen kaptak 11 gólt tőlünk, a Monaco is benyelt egy 7-0-át, de így is csak a 2. helyre voltunk jók a spanyolok mögött. 16 között a Barca lesz az ellenfél.

Ezek a nudli kupák nem érdekesek, mindkettőben állunk még.

Egyébként azóta kezdtünk el jól játszani, hogy a Bendtner - Mouche párost helycserére kényszerítettem. Mouche a csatársor jobb oldaláról vágja a gólokat (bal lábas, és jobban fekszik neki ez a pozíció), Bendtnernek meg édesmindegy, honnan fejeli be a labdát.

Rengeteg a sérülés, gyakorlatilag még nem volt meccs, amire teljes kerettel készülhettünk volna.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-02, 20:21

hát elég kihalt lett a fórum sajnos... én még a héten aktív avgyok de jövőhéttél csak a hétvége marad, ha marad... érettségi Karrier - Page 2 569379
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-09-02, 18:19

Hollanddani írta:Rolfes-ről még pár szót... 10/6 meccssen semmit nem ér, a többin viszont egyedül nyeri meg szinte nekem a meccseket, sajnos kiszámíthatatlan hogy mikor milyen lábbal kel fel Sad

Próbálgasd meccs előtt, hogy mikor jobban játszik jobban. Teher alatt vagy ha leveszed azt a válláról Wink ez sokat segíthet és akkor egyenletes, jó teljesítményt tud nyújtani Wink

off: ahj, kolesz élet elindult Very Happy itt nincs idő fm-ezni Razz Very Happy szóval én vegetálok Razz ,de ti csak írogassatok, mert szívesen olvasom Very Happy hétvégén jövök és tolom én is Very Happy
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-09-01, 22:09

Komoly vagy^^ Very Happy én még mindig a Leverkusennél vagyok már fél éve Very Happy euró kupás hely sajnos a tavalyi edzőnek nem lett meg úgyhogy kicsit uncsi az idény de nagy ki-be mászkálás volt. Sajnos ebben a karrierben valahogy dőlnek a tehetségesebbnél tehetségesebb fiatalok Brazíliából, csak most sajnos nincs rájuk Zs nem úgy mint a Barcánál volt, na mind1. Cél még mindig az első 6 hely valamelyike, valszeg 4-6ig fogok harcolni Sad
Kicsit az említett igazolásokról: Németh Krisztián - csatárnak igazoltam de egy nagy 0 volt, hátrébb viszont egy kincs, Advanced Playmaker-ként nagyszerűen teljesít, megérte az árát
Boruc - ingyen jött, Adler menni akart, nem bántam meg, egyik legjobb igazolásom
Biseswar - cserének hoztam szinte ingyen, de hihetetlen jól teljesít, sok fontos gólt szerzett...
Denílson - nagy csalódás Sad

Rolfes-ről még pár szót... 10/6 meccssen semmit nem ér, a többin viszont egyedül nyeri meg szinte nekem a meccseket, sajnos kiszámíthatatlan hogy mikor milyen lábbal kel fel Sad
A csapat egyre jobb de sajnos sok kötelező meccset nem tudok hozni....
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-09-01, 19:33

Nos. Elhagytam a kincses várost július közepén. Több klubhoz is jelentkeztem, de mindössze a Bilbao és az Arsenal kínált szerződést. Sokáig úgy tűnt, hogy a Xerez lesz a befutó, ám inkbb Stoichkovot szerződtették helyettem. A Bilbao kiesett a Primeraból, viszont nem emiatt nem írtam alá a szerződést. Gyakorlatilag a kulcsjátékosok jórészét eladta a klub a kiesés után, ezért döntöttem úgy, hogy az Arsenalhoz szerződök. Wenger visszavonult, stílusosan egy olyan év után, amikor nem nyert semmit a klubbal. Tavaly 3. helyen végeztek a bajnokságban, így a BL megvan.
Volt egy halom olyan játékos a keretben, aki egyszerűen túl gyenge az Arsenalban való szerepléshez, így nagytakarítást végeztem. Walcott például valami bűngyenge értékekkel rendelkezik, nem is fordult meg a fejemben, hogy a csapatnál maradjon.
A felkészülési meccsek pedig sorra mutatták meg a gyenge pontokat, több játékos is ennek esett áldozatául.
Szép volt a mozgás a nyáron, az biztos.
Jövés-menés.

Július 14-én adtam el az első játékosokat, akik előtte távoztak, azokhoz nincs közöm.

Ahogy elkezdődtek a bajnoki meccsek, kezdtek dőlni ki a játékosok, így jobbnak láttam egy csatár és egy kapus szerződtetését. Hildebrand jó lesz a padra, Mouche pedig kezdő lesz valószínűleg. Mondjuk egyikőjük sem szerepelhet a BL-ben, de nem volt más lehetőségem, mint megvenni őket.

Egyelőre nagyon tré az egész, 4 meccs után van komoly 5 pontunk, de lesz ez jobb is.

BL csoport: Valencia, Fenerbahce, Monaco.


egyébként igen, tudom, szerkesztés, de nem akarom összemosni a két postot Smile Karrier - Page 2 386978

Ok. Köszönöm és megengedve a két egymás utáni post By: Admin
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-29, 23:19

Kolozsvári VSC - 2012/2013

Nem eresztem hosszúra a beszámolót, csak néhány mondat és kép erejéig kötöm le a figyelmeteket.

Az egyedüli nem-generált érkező Coentrao volt, őt a Juvétól hoztam el 6,5 millióért.

A bajnokságot 35 pont előnnyel nyertük meg, de nem értük el a 100 pontos álomhatárt. Tabella
Traoré idén is gólkirály lett, a többiek is jól teljesítettek.
Megnyertünk minden nyerhetőt idén, tökéletes szezon volt.

A BL az, amiről érdemes néhány szót ejtenem.
Első helyen jutottunk tovább a Benfica-Besiktas-Bohemians csoportból, majd 6-3-al ejtettük ki a Poolt, 5-4-el a Valenciat, 3-1-el a Realt, a döntőben pedig a Lyont vertük.

Egy szekérderéknyi díjat kaptak a játékosok, fel sem sorolom, mert reggelig írogathatnám azokat Smile

Átnézés. Itt még nem látszik, de megnyertük a román kupát is, hosszabbítás után 2-1-re.

Itt egy kép a csapatról, amelyet valószínűleg elhagyok.
Gignac jöhetne például ingyen, vagy Mandzukic, Quaresma, sőt, Thiago Silva is aláírna, és hozzájuk hasonló jóféle játékosok tömkelege igazolna már Kolozsvárra.

Bejelentették egy új stadion építését, mely nem rólam kapja majd a nevét, és 22500 férőhelyes lesz. Gyakorlatilag 3 millió euróból felépítik, 1 év múlva lesz kész.

Ha netalán nem találok munkát máshol, akkor maradok, máskülönben lelépek.

Nagyon komoly játékosokat fogok itt hagyni, az biztos.

Sanogo, akit anno 30k euróért vettem, és a fél világ vinné.
Castillo, aki szépen fejlődik, és nagyszerű társa Traorénak.
Sanz, aki Verratti mögött jobbára csak csere tud lenni.
Verratti, a csapat esze és mozgatórugója.
És a gólgyáros: Traoré.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 23:14



A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-29, 23:18-kor.
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-29, 22:23

hát végül nekem el kellett engednem sajnos Adlert, helyére jöhetett volna Neuer 4.8M Euróért(!) de nem akart sajna, helyette ingyen boruc. Érkezett még Ottl, Németh, Biseswar.
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 20:48

Hollanddani írta:hehe féltávnál lehet megint tippli bár még el sem kezdtem a szezont... nálam fav.: Wolfsburg, Hoffenheim Hamburg Schalke Werder Bayern... ezeket tartanám előre lépésnek...

Hát nekem ez a Fior-os év után picit visszaesésnek tűnt az Alkmaar, de: Egyszerűen megutáltam az Olasz ligát, Nagyon erős csapatot sikerült összeraknom (Angliában első hatban végezhetnék velük...), + sikerült leülnöm válogatott kispadra méghozzá Ghánához akinek olyan kerete van...(majd linkelek egy képet real meccs után)

Nekem a fő cél a Real Madrid - Man. City (rohadt jhól igazoltak és nagyszerű generált játékosok+ rengeteg pénz) - Aston Villa...náluk töltenék el egynél több évet Very Happy
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-29, 20:38

hehe féltávnál lehet megint tippli bár még el sem kezdtem a szezont... nálam fav.: Wolfsburg, Hoffenheim Hamburg Schalke Werder Bayern... ezeket tartanám előre lépésnek...
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 20:23

ez egy ilyen vándor karrierem lesz,

Én is ahogy beleszagoltam ebbe a vándorlós dologba, nagyon megszerettem Razz
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-29, 19:42

Döcögős rajt után én nagyon rátaláltam a Herthamra, feljutottunk végül a hannovert legyőzve a play-off.ban és a német kupát a döntőben is csak a hosszabításban buktuk el Sad Mind1 is volt, nagyok voltak a reményeim mivel amikor érkeztem, 5.25M Eurós keretet kaptam igazolni a 2. ligában, de mély megdöbbenésemre a feljutás után csak 190E-t ha a kiesés elkerülése a cél, 250E-t ha a bajnoki cím, fizetési keret szintén botrány. Gondoltam ez egy ilyen vándor karrierem lesz, próbálok egy új csapatot. Még van egy hónap a szezon kezdésig és hatalmas szintet lépve lecsüccsentem a Leverkusen-hez 2 évre. Egyenlőre minimálisan az EL elérése a célom, aztán kiderül mit is tudunk valójában...
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 2 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.