Karrier

11 / 14 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Karrier

Témanyitás  káfáy on 2010-08-07, 18:59

Kis csapatok forever Smile én is szenvedtem a Wycombe-vel bőven kis stadion,pénztelenség,kölcsön stb Smile
De megéri szenvedni az 5. szezonomba már 36 millát adtak igazolni Very Happy
káfáy
Vízhordó

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Admin on 2010-08-07, 13:25

Egy kis helyzetjelentés az angol liga 2-ből, januárból Smile
Nyáron sokak távoztak ingyen + a 18e igazolási pénzem felhasználtam a fizetési keret megnövelésére, de ezt majd szezon végén. Most télen, ha csak nem találok egy jobb kapust akkor nem érkezik senki. Azomban a kedvenc Bury játékosom, aki sérülések és egyéb okok (Borini + Jovánczai csúcsformája) miatt keveset játszott átadóra került, sikerült is eladni 120e-rt Andy Bishopot. 120e amiért távozott befolyt a kasszába és háromszorosára emelte a klub pénzügyi egyenlegét Cool
Liga kupa + Johnstone's Paint= cél az első körben a kiesés. meglett ;-)
Bajnokságban szerettem volna szezon előtt az első három hely valamelyikén végezni. ez most = 25meccs után 61pont és így 11 pont előnyöm van a másodikhoz képest, új cél a bajnokság megnyerése.
Fa Kupa: cél első körös kiesés volt, de egész jól teljesít a csapat (Borini+Pachecho nélkül) csak hát a 4. fordulóban megyek a Stramford Bridgere Very Happy
Chelsea meccs után írok, hogy mi lett a vége x)
közben: Mimakk Pachecho 73. perces csere erre egy szöglet és egy bomba szabadrúgás gól 40ről Very Happy

Pedig vezettem is (Cech, Bosingwa, Alex, Zhirkov, Malouda, Matic, Deco, Sturridge kezdőben Shocked + a szurkolóim elvannak keseredve a meccs utánc :S

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:
Tournament 2010. aug. 25. 7. hely
Tournament 2010. aug. 27. 9. hely

Sit & Go tables
Sit & Go tables 2010. aug. 27. 1. hely
Sit & Go tables 2010. aug. 28. 2. hely
Admin
Adminisztrátor

Felhasználó profiljának megtekintése http://footballmanager.forumotion.com

Témanyitás  Gera on 2010-08-07, 13:08

Leeds United

Én nem a legújabb FM-el játszom úgyhogy itt a league 1. játszunk!Cél:Minden évben egyel följebb aztán majd meglátjuk!Ha jól emlékszem valaki már elért velük Bl-t is [talán Huni] azért ilyet ne várjatok!
Pénz semmi,de a keret nem rossz!
Jött[csak ingyen]:
Mills,Ball,Centeno,Hesselink,Collins John,Césár,Schmeichel[kölcsönbe],Király,Smertin,Liam Millner,Todorov,Manchev

Róluk tudni kell:Mills védő 2-szeres angol v.,Ball védő szintén,Centeno tkp kb 50-szeres ecuadori v.,John 21 éves csatár 2-szeres holland v.,Césár védő,Smertin 30-szoros orosz válogatott vkp
Millner kp kétszeres ír válogatott,Todorov és Manchev két bolgár válogatott csatár!
A kezdő valahogy így néz ki[4-4-2]Schmeicel-Mills-Césár-Michalik-Ball-Millner-Centeno-Kilkenny,Snodgrass-John-Hesselink

Eddig csak barátságos meccseket játszottunk nem rossz,nem rossz!
Ha vége lesz a bajnokságnak írok! Very Happy

Gera
Vízhordó

Témanyitás  farferi on 2010-08-07, 08:19

No,hajnal egyig böngésztem az igazolási lehetőségeket és egy kicsit megnyugodtam.Nem találtam olyan játékost a lejárt vagy átadólistások közt aki jobb lenne a keretembe lévőknél vagy ha igen akkor drága, úgyhogy mindegy hogy mennyi pénzt kaptam a vezetőségtől..Lehet, hogy tényleg keresni kellett volna a télen és előre megegyezni.Inkább a szakmai stábot erősíteném de a vezetők csak 6 edzőt javasolni.Lehet ezt növelni,mert ilyen kérést nem találtam?

Ifi edzőt mennyire érdemes venni, jobban fejlődnek ha ő lesz az edzőjük?Van még egy hely a stábban, hálistennek a vezetés magától felrakta 10-re a lehetséges létszámot.

Ha tiéd az utolsó hozzászólás ne kezdj újat, szerkeszd az előzőt!!! Hozzászólások összevonva. By: Admin
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-06, 23:42

Az miért van hogy a szűrőt beállítom kölcsönjátékosokra aztán kiadja a neveket és a kölcsön szürke csak igazolni tudom?
Valoszinű hog azért mert nem átig szezonba akartad.
Előre nem lehet kölcsönbe igazolni, csak átig szezonba.

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 21:56

Holland ukrán francia :S nekem nem ínemre való helyek...
Portugáliából a 3 élcsapat Benfica - Sporting - Porto ilyen sorrendben ajánlva. (Benficával bajnok voltam veretlenül)
Olaszoktól az Udinesét ajánlom, mert ha a Barcával voltál akkor azt a taktikád tudod használni az Udinesénél is. (bajnoki 2. lettem velük)
Sampról az a véleményem, hogy nagyon erős a keretük de velük, még nem voltam. Biztos szép kihívás, szerintem náluk is belevághatsz Wink

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-06, 21:50

a Barca után kit ajánlanátok ahol azért majd igazolni is lehetne? Holland, Portugál, Ukrán vagy Francia élcsapatokra gondoltam, vagy egy kissebb olaszra... Samp., Genoa ilyesmi
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 21:45

Az miért van hogy a szűrőt beállítom kölcsönjátékosokra aztán kiadja a neveket és a kölcsön szürke csak igazolni tudom?
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 19:02

Pacheco a Poolból...Borini a Chelseaből...Mee a Man. Cityből és az Arsenaltól Mérida vagy Ramsey vagy Barazite Wink Jó választások.

Közben Almeria felkért managernek, de visszautasította őket. Én a Buryből szeretnék sztárcsapatot csinálni. De majd kezdek szerintem egy managert velük, mert inponáló játékosaik vannak Smile

Pablo Piatti-ról vélemények Question

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 18:59

Admin írta:Uh. Rosenborg kemény lesz Smile
Sok játékos ellen a legjobb terv ha nem hosszabbítasz szerződést és majd eltűnnek. De ha már nagyon vészes a helyzet és kellene másnak a fizetésük akkor jobb klikk és közös megegyezés vagy ingyen elengedni (most hirtelen nem is tudom), magyarul bontsd fel a szerződését. Ink fizesd ki neki azt a pénzt amit kér azt csá lesz másnak fizetési keret ;-)
Sajnos nekem is ezt kellett, most csinálnom a Burrynél :-) De, még jó hogy csináltam mert a max fizetési keret 18e volt erre egy játékosnak (34éves védő) 7e fizetése volt :S
Megpróbálom akkor így meg keresek kölcsönjátékosokat hátha.Pl. a Liverpool az anyaegyesületem, elvileg küldhetnének cserejátékost de eddig nem erőltették meg magukat,hátha most.Más: mikor érdemes kezdeni az alapozást, mert akkor átraknám a posztedzést az alapozóra.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 18:33

Uh. Rosenborg kemény lesz Smile
Sok játékos ellen a legjobb terv ha nem hosszabbítasz szerződést és majd eltűnnek. De ha már nagyon vészes a helyzet és kellene másnak a fizetésük akkor jobb klikk és közös megegyezés vagy ingyen elengedni (most hirtelen nem is tudom), magyarul bontsd fel a szerződését. Ink fizesd ki neki azt a pénzt amit kér azt csá lesz másnak fizetési keret ;-)
Sajnos nekem is ezt kellett, most csinálnom a Burrynél :-) De, még jó hogy csináltam mert a max fizetési keret 18e volt erre egy játékosnak (34éves védő) 7e fizetése volt :S

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 18:29

Admin írta:Kezdj egyet az Angol Liga 2-ben...ott még ennyi pénzt se kapsz..Ne add fel a kihívás a szép a játékban...Nem egy Reallal Barcával triplázni orrba szájba. Az igazolási pénzed váltsd be fizetési keret növelésére...nézd meg van-e tartalékod vagy nem szükséges játékosod aki a többiekhez képest sokkal többet keres...és irány a lejárt szerződésű játékosok és a kölcsönvételek. Most kezded a 2. szezont...januárban már jó lett volna ha csekkolod az ingyen elhozható emberkéket. ;-) 2. szezon előtt nyáron azért már egész jó kis játékosokat találsz...
Mit vártál? egy triplázás miatt Mo-n majd kapsz milliókat? Smile
Van egy srác aki 2018-ban nyert BL-t a KTE-vel...szóval kell idő csapatot csinálni Mo-n.
Azért a játék lényeges eleme lenne jó játékosok keresése,leigazolása is
Szerintem sokkal jobb megtalálni az igazit egy olyan csapathoz ahova nem mindenki menne el, meg fillérkedsz 100e-ken... ;-) mert egy Cityhez megveszed az épp legnagyobb tehetséget sztár azt posztra azt csókolom.

Nah a lényeg, hogy ne add fel ;-). Bocsi, hogy hosszú lett Smile
Nem adom én fel csak kicsit többre számítottam.Az a csoda, hogy ezzel a kerettel 6-ból 5-ször elpicsáztam azt a csítes debrecent.Na most megiszok két sört pihi gyanánt mert egész nap játszottam aztán nekilátok.Egyébként a fő probléma az hogy a játék kezdetekor83 játékossal kezdek ami szerintem nagyon sok, de eladni nem nagyon tudom őket még kölcsönbe se nagyon.Ja, a bl-ben a Rosenborggal kezdek majd.Faja lesz.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 18:16

Kezdj egyet az Angol Liga 2-ben...ott még ennyi pénzt se kapsz..Ne add fel a kihívás a szép a játékban...Nem egy Reallal Barcával triplázni orrba szájba. Az igazolási pénzed váltsd be fizetési keret növelésére...nézd meg van-e tartalékod vagy nem szükséges játékosod aki a többiekhez képest sokkal többet keres...és irány a lejárt szerződésű játékosok és a kölcsönvételek. Most kezded a 2. szezont...januárban már jó lett volna ha csekkolod az ingyen elhozható emberkéket. ;-) 2. szezon előtt nyáron azért már egész jó kis játékosokat találsz...
Mit vártál? egy triplázás miatt Mo-n majd kapsz milliókat? Smile
Van egy srác aki 2018-ban nyert BL-t a KTE-vel...szóval kell idő csapatot csinálni Mo-n.
Azért a játék lényeges eleme lenne jó játékosok keresése,leigazolása is
Szerintem sokkal jobb megtalálni az igazit egy olyan csapathoz ahova nem mindenki menne el, meg fillérkedsz 100e-ken... ;-) mert egy Cityhez megveszed az épp legnagyobb tehetséget sztár azt posztra azt csókolom.

Nah a lényeg, hogy ne add fel ;-). Bocsi, hogy hosszú lett Smile

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 18:02

Hát ez röhej.A vezetőség felajánlott 21 ezres fizetési keretet ami jelenleg 20 körül van tehát egy ezrest ajánlhatok fel összesen játékosoknak.Az átigazolási költségre meg valami 30 ezret.Hogy a picsába erősítsem meg így a keretet a bl-re?Lehet abba kell hagynom és egy komolyabb csapattal elkezdeni, mert ez nevetséges.Azért a játék lényeges eleme lenne jó játékosok keresése,leigazolása is, így ennek semmi értelme.A többi magyar csapat meg százezreket kap.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 16:52

Jobb klikk a játékosra és a csapat menün belül lesz egy olyan opció, hogy fiókcsapathoz küldeni Smile

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 16:22

Admin írta:Júl. 1-én kapsz pénzt...Ha túllépted a fizetési keretet akkor adj kölcsön vagy adj el.
"Hogy kell" Átigazolási státusznál átadóra vagy kölcsön listára rakod. ha eladni szeretnéd akkor ajánlom a Játékos ajánlása opciót Wink
Lejáró szerződés ellen jobb klikk a játékosra és új szerződés Wink
Faxa, júni 30-án jár le jópár szerződés remélem nem happolják el a játékosokat.A " hogy kell"-en azt értettem hogy az Oldhambe hogy mehetnének vissza, mert az a fiókcspatunk és a játék elején vagy 8 tehetséges játékos ott vplt, ami nem lenne baj mert vannak köztük jók is csak hát a fizetés.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 15:26

Júl. 1-én kapsz pénzt...Ha túllépted a fizetési keretet akkor adj kölcsön vagy adj el.
"Hogy kell" Átigazolási státusznál átadóra vagy kölcsön listára rakod. ha eladni szeretnéd akkor ajánlom a Játékos ajánlása opciót Wink
Lejáró szerződés ellen jobb klikk a játékosra és új szerződés Wink

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  farferi on 2010-08-06, 14:56

Na most nagyon segítsen valaki.Véget ért az első szezonom az mtk-val, megnyertem a liga kupát, a kupát és a bajnokságot is.Király.DE: lejárt a tehetséges ifik kölcsönjátéka az Oldhamnél, hazajöttek és nekem kell fizetni őket.A fizetési keretet így jócskán túlléptem.Mit csináljak, adjam el őket vagy küldjem vissza őket(de hogy kell?)Mikor ad pénzt a klub szerződésekre, a bl-re is erősíteni kell.Ráadásul a kezdőből is lejár néhány játékos szerződése egy hónap múlva(most lett vége a szezonnak, júni eleje van.) Légyszi adjatok tanácsot.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-06, 07:46

persze hogy dobok! Tabella

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Admin on 2010-08-06, 01:18

Mirko dobsz egy képet a tabelláról?

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Kriss on 2010-08-06, 00:22

brávo mirko Very Happy Very Happy Wink Wink
Kriss
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-06, 00:17

SRÁCOK!!!HIHETETLEN!!!!

Mint irtam féltánvál utolso előttiek voltunk a Monopolival!
Volt egy kölcsön igazolás még januárba Visconi a Baribol kölcsönbe.
Bajnokság végére följötünnk a második helyre!!!!
Rájátszás van ugye..
Megkaptuk a Cissio Romát, Idegenbe 2-2 otthon 2-0-ával tovább mentünk a döntö rájátszásra ahol a Isola Lirit kaptuk!
idegenbe 1-0 otthon pedig 7-1-el följutottunk a Serie C/1-be!!!!!!!!!!!
Iszonyatosan örülök mst!!
Akinek kell kép az szoljon rakok föl! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Az aláirásomba megtaláljátok az érdekességeket stb.

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-05, 22:42

köszönöm szépen, igazság szerint most fogom megtudni mivel vée a szezonnak és ez lesz az első évem ilyen kapcsolatal külföldi csapattal... Én azt csináltam eddig hogy rendeztem egy meccset az adott csapat ellen otthon, majd idegenben. sztem 1-2napon belűl megtudom mondani a Barcánál Euroban mekkora a + bevétel tavalyhoz képest.
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Admin on 2010-08-05, 22:26

Hollanddani írta:sry de nemértek hozzá hogy kell képet belinkelni de amikor feeder klubbot keresel ott található meg.

Huni írta:Van ez a commercial cucc, de beleszólásod nincs, az esetleges befolyó pénzt a finances résznél tudod megnézni, de ne várj sokat tőle.

Itt a válasz a kérdésedre Wink

Semmi baj, ha nem értesz hozzá, azért vagyunk, hogy segítsünk Smile nekünk is elkellet kezdeni valahol Smile

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-05, 22:24

sry de nemértek hozzá hogy kell képet belinkelni de amikor feeder klubbot keresel ott található meg.
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

11 / 14 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Vissza az elejére