Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karrier

+12
Gera
farferi
Hollanddani
Öpike
hipohondra
Patrik.
Huni
káfáy
Szabi_
Kriss
Mirko
Admin
16 posters

3 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 16:15

káfáy írta:Rasmus Elm-et mér adtad el nem fért be a keretbe?
én párszor már leigazoltam és nálam mindig bevált és nagyon jó értékei is voltak.

1. Nagy fizu.
2. Ilyen szinten amit kaptam érte pénzt az nagyon sokat számít.
3. Maximum padozott volna, de biztos csereként
4. Galindo aki jött a helyére fiatalabb és én jobban is szeretem. Már a Burynél is vele dolgoztam mikor feljutottam az Angol Liga Bajnokságba (Neki köszönhetem a feljutást) és nagyon sokat fejlődött

Igaz tényleg jó játékos, de jobbnak láttam eladni Smile
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  káfáy 2010-08-29, 14:02

Rasmus Elm-et mér adtad el nem fért be a keretbe?
én párszor már leigazoltam és nálam mindig bevált és nagyon jó értékei is voltak.
káfáy
káfáy
Vízhordó

Posts : 38
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31
Location : Bonyhád

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 13:00

Lemondtam a Fior kispadjáról olyan címen, hogy utálom az olasz ligát. (igaz) Reméltem, hogy kapok valami nagy csapathoz meghívást erre a Real Sociedad, AZ Alkmaar, Twente kispadja közül választhattam. A szívem húzott a spanyol bajnokság felé, de mivel a Sociedad csak a 2. osztályban volt így az Alkmaart választottam. Szerintem és eddig úgy tűnik, hogy jól döntöttem. Kis időre rá leültem Ghána kispadjára, kiváló keret nagy reményeket fűzök. Világranglista 10. helyen vettem át őket, szerintem reális cél az első 5-be kerülés. Első cél az Afrika Nemzetek Kupájának címvédése.
AZ Alkmaar..kaptam 410e-t fizetési keretnek és 12M-t igazolni. Játékosoknak fizetek 316e-t és még van 16M igazolni. Csapatnak nincs tartozása 25M van a kasszában. Számomra nagy meglepetésre nagyon jól teljesít a csapat és selejtezők árán bejutottunk az EL-be.
Igazolások
Keret
Eddigi meccsek
El csoport: Inter-Dinamo Zagreb-Zaragoza-Alkmaar
Cél az EL csoportból továbbjutni. Kupa nem érdekel. Bajnokságban jó lenne elsőnek vagy másodiknak végezni.

Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-29, 11:26

a játék beépített editorában, genie scouttal, és talán külső editorral is.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  farferi 2010-08-29, 11:19

Huni azt hiszem te írtad hogy a Kolozsvárral a reputációd 7000.Ezt hol lehet megnézni?
farferi
farferi
Vízhordó

Posts : 44
Join date : 2010. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-29, 11:05

Gera írta:Nem tudjátok hogy Ausztriában mennyi idő a téli szünet!Mert a Rapid Wienel kezdtem egyet a bajnokság egyenlőre simén meglesz de még nincs vége Augusztusnak és már szinte mindenkivel játszottam egyszer!Akkor itt mikor van vége az őszi szezonnak és mikor kezdődik a tavaszi?

Próbáltad megnézni az időbeosztást+egy bajnoki tabellát?

Tabella...ebből kiderül, hogy 4x játszotok egymás ellen
Időbeosztás...Ebből kiderül, hogy december elejétől februárig van szünet

Jah + sok érdekesség van a szabályok pontban Wink
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Gera 2010-08-29, 10:56

Nem tudjátok hogy Ausztriában mennyi idő a téli szünet!Mert a Rapid Wienel kezdtem egyet a bajnokság egyenlőre simén meglesz de még nincs vége Augusztusnak és már szinte mindenkivel játszottam egyszer!Akkor itt mikor van vége az őszi szezonnak és mikor kezdődik a tavaszi?
avatar
Gera
Vízhordó

Posts : 12
Join date : 2010. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-28, 17:09

Nah, visszatértem a sportingos karrieremhez és miután a szerencse ismét távol állt tőlem, kiestem a BL-ből, a Ligát simán vezettem szal kicsit uncsi lett... váltást aakrtam és a hoffenheim nagyszerűnek tünt de csak nem rúgták ki a kedvemért az edzőjüket úgyhogy végülis maradt a Hertha... 3meccs 2-0-1 8-5ös gólkülönbség az első meccsemen 3-0ra kakptam hogy jó legyen a kezdés, 3 kapushibával, de a játék bíztató volt, eddig szárnyalunk, remélem nem kiabálom el Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-28, 14:33

nemtom, én fasságnak tartom, és elítélem a szabit úgy ahogy van. ha sok neked a 46 meccs, ne játssz angol alsóbb ligákban, és meg van oldva a probléma.
szabadság alatt a játék másképp generál, és gyakorlatilag nem is te játszol.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  káfáy 2010-08-28, 14:23

Valahol jogos! Very Happy de az előző szezonba bejött! Az a baj hogy idegesít ez a 46 meccs bajnoki + a 3 kupába a meccsek ... elég sok és ezért gyakori a szabi ilyenkor. Így szoktam csinálni mivel azért a másod osztályba és a pl-be nem nagyon lehet szabizni. vagyis nálam csúnyán sültek el eddig a fentebb ligákba Smile
káfáy
káfáy
Vízhordó

Posts : 38
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31
Location : Bonyhád

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-28, 14:11

azt kell mondanom, hogy aki a gépre bízza a játékot, és inkább leszabizza a fél szezont, mintsem ő játssza le ameccseket, meg is érdemli ezt Smile
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  káfáy 2010-08-28, 14:09

Üdv!

Kis félévi beszámoló Northampton-nál.

Jól sikerült igazolni a nyáron ezért nagy reményekkel vágtam neki a szezonnak.
akik beváltak:DJ Campbell(23mecss/18gól),Bruno, Cywka, Hines, most nem rakok képet majd a szezon végén.

Jól kezdtük a bajokságot nagy győzelmek sőt a Pl-be lévő Nottingham F. is megvertük az Liga kupába.
Jó keret elbizakodott voltam míg jött már a korábban linkelt Sunderland vereség, de akkor még úgy voltam vele hogy benne volt a pakliba nem gáz. Nagy képűen elmentem januárig szabira októberben.

hát mit is mondjak.... olyan mély repülés kezdődött onnan, hogy a hajam téptem mikor néztem vissza a dolgokat szabi után.
kiestünk a jonhstone ligából a 4.ligás Luton ellen, megvert az Exeter aki szintén 4. ligás így hát kiestünk FA-ból,
vereségek a bajnokságba, csont utolsók ellen X-ek és így hát szépen lecsúsztam a bajokságba a 6. helyre 6 pont hátrányba az éllovassal szembe.

Igazából a nagy probléma hogy nagyon lebecsültem a ligát mivel hiába harmad osztály ilyen csapatok is tanyáznak itt mint pl :Plymouth, Middlesbrough ,Derby County ,Scunthorpe, Millwall akik bőven korábban PL vagy másod ligások voltak és azért valamennyire megmaradtak meghatározók...

így hát most itt a tél de igazolni sajnos nem fogok tudni fizu keret nem engedi de próbálok kapaszkodni, rájátszásba akarok mindenképp végezni.

egyenlőre ennyi majd szezon végén jelentkezem.
káfáy
káfáy
Vízhordó

Posts : 38
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31
Location : Bonyhád

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-28, 14:08

amikor 25-ről kapásgól gólt rúg Freynek akkor...

nincs ebben nagy kunszt, benne van egy-két kiadós verés minden szezonban, olaszoknál meg hatványozottan igaz ez.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-28, 13:51

megértelek... Huni valahogy ezt a srácot nemtudnád átgenerálni hozzám, én még többet is adnék érte Sad
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-28, 13:39

Hollanddani írta:ez a csaj azért a háttered mert ilyen hasat szeretnél te is? Very Happy az olasz kupában a Genoa ellen odatettél Very Happy

Nem a has a lényeg. Genoa valami űber izmos csapat lett. Bajnokságban sokáig harcban volt velem meg a Palermoval az első helyért...3 fordulóval a vége előtt még elsők is voltak. Kupában címvédők is voltak. Ráadásul az a szokásos a gép elcsalja meccs volt...
Én lőttem a kapufákat, hagytam ki a tizit...ezek meg 3. percben 2-0ra vezetnek két beadásból utána meg 3 12345m-ről kapásgóllal aláznak + 3-0nál kinyíltam (3védő egy vkp a többiek támadnak) és Weiss sérülése után emberhátrányba is kerültem, mert nem volt több cserém Very Happy
Nem magyarázkodok csak azért amikor 25-ről kapásgól gólt rúg Freynek akkor... Karrier - Page 3 402484
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-28, 12:38

Elkezdtem a 4. szezonomat Kolozsváron. Az Európai Szuperkupát a Juve ellen nyertük 2-1-re (érdekesség, hogy Coentrao még EL-t nyert a Juveval, majd épp ellenük nyerte meg a szuperkupát Very Happy).

Igazolások: Távozott Tony, Gabriel Tamas, Cesar Arzo és Cristian Tanase 850k, 3,6 millió, 4,2 millió illetve 4 millió euró ellenében.
Nem volt szándékomban eladni Arzot és Tanaset sem, ám besírtak mindketten, hogy lépni akarnak, így inkább elengedtem őket, mintsem rontsák a morált.
Találtam egy Juan nevű jobbszélső védőt, és gondolkodtam a leigazolásán. Ferronetti bement volna középre, Juan meg a jobb oldalon játszott volna, ám végül meggondoltam magam és nem fizettem 20 millió eurót a srácért, inkább házon belül oldom meg a problémát.
Draghia 2 éve a Portot választotta, most azonban megszereztem, 600k euróba fájt.
Tavaly vettem őt 230k euróért, Rotaru pedig saját nevelés.

Télen jön Nilton ingyen.

Verratti 3, Coentrao 4 hónapra máris kidőlt, szóval nem ígérkezik egyszerű menetnek ez az év.

BL csoport: Besiktas, Benfica, Bohemians.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-28, 10:19

ez a csaj azért a háttered mert ilyen hasat szeretnél te is? Very Happy az olasz kupában a Genoa ellen odatettél Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  farferi 2010-08-28, 07:02

Admin írta:2013-2014 Fiorentina...nem kívánok sokat írni erről az évről nagy reményekkel indult, de nagy csalódás lett.

Olasz Kupa
BL
Átnézés
Játékos Statisztikák
Bajnokság Nagy csatában maradtam alul a Palermoval szemben. Utolsó fordulóban ha szerez pontot a Bologna akkor kiesik a Samp Very Happy
Igazolások
Mivel nagy valószínűséggel nem maradok ezért megmutatom a jövő szezonra intézett igazolásokat is
Te aztán korán kelsz.Vagy későn fekszel. Smile Most látom a pokeres aláírásod, managerkedés közben-mellett megy egy kis sng?
farferi
farferi
Vízhordó

Posts : 44
Join date : 2010. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-28, 05:02

2013-2014 Fiorentina...nem kívánok sokat írni erről az évről nagy reményekkel indult, de nagy csalódás lett.

Olasz Kupa
BL
Átnézés
Játékos Statisztikák
Bajnokság Nagy csatában maradtam alul a Palermoval szemben. Utolsó fordulóban ha szerez pontot a Bologna akkor kiesik a Samp Very Happy
Igazolások
Mivel nagy valószínűséggel nem maradok ezért megmutatom a jövő szezonra intézett igazolásokat is
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  farferi 2010-08-27, 23:58

Huni írta:
farferi írta:Először karrierem alatt válogatott edző lettem.Algéria hívott meg, egy barátságos meccsen 4-1 lett Ciprus ellen.De: 4 hónap van a vb selejtezők kezdetéig és próbáltam barátságos meccset szervezni és nem tudok.Ha kiválasztok egy ellenfelet mind csak későbbi időpontban jönne, nem tudom úgy beállítani mint a klubnál hogy ekkor meg ekkor.Most vagy én vagyok béna és nem vettem észre valamit vagy mi van?

fix dátumok vannak, amikor nemzetközi meccseket lehet játszani. ha a vb-ig nem köthető le meccs, akkor nem tudsz semmit sem csinálni.
Ez nem a legjobb hír, de legalább nem én bénáztam.Algéri the best. Smile
farferi
farferi
Vízhordó

Posts : 44
Join date : 2010. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-27, 22:56

Mirko írta:Olyan rossz olvasni ahogy ti fm-eztek..
Én meg nemtudok..
De még is olvasom mert rohadt jooo.. Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy

Én is szeretem olvasni másik "storyait" Very Happy
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-27, 22:50

farferi írta:Először karrierem alatt válogatott edző lettem.Algéria hívott meg, egy barátságos meccsen 4-1 lett Ciprus ellen.De: 4 hónap van a vb selejtezők kezdetéig és próbáltam barátságos meccset szervezni és nem tudok.Ha kiválasztok egy ellenfelet mind csak későbbi időpontban jönne, nem tudom úgy beállítani mint a klubnál hogy ekkor meg ekkor.Most vagy én vagyok béna és nem vettem észre valamit vagy mi van?

fix dátumok vannak, amikor nemzetközi meccseket lehet játszani. ha a vb-ig nem köthető le meccs, akkor nem tudsz semmit sem csinálni.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  farferi 2010-08-27, 22:11

Először karrierem alatt válogatott edző lettem.Algéria hívott meg, egy barátságos meccsen 4-1 lett Ciprus ellen.De: 4 hónap van a vb selejtezők kezdetéig és próbáltam barátságos meccset szervezni és nem tudok.Ha kiválasztok egy ellenfelet mind csak későbbi időpontban jönne, nem tudom úgy beállítani mint a klubnál hogy ekkor meg ekkor.Most vagy én vagyok béna és nem vettem észre valamit vagy mi van?
farferi
farferi
Vízhordó

Posts : 44
Join date : 2010. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-08-27, 22:06

Olyan rossz olvasni ahogy ti fm-eztek..
Én meg nemtudok..
De még is olvasom mert rohadt jooo.. Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-27, 17:59

nagy dolog ez Smile mivel félidőben sikerült felpiszkálni őket Smile

Egyiptommal semmit se fogok a vb-n elérni olyan gyengék x) főleg, hogy a spanyolok és a csoportomban vannak...le is mondok tőlük a vb után Smile

Szezon végén meg elhagyom a fiort ha bl indulós német vagy spanyol csapat szeretne edzőnek vagy a Man. Cityhez mehetek...City mindenkit összevásárolt...Modric-Ribery stb....
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 3 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 14 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.