Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karrier

+12
Gera
farferi
Hollanddani
Öpike
hipohondra
Patrik.
Huni
káfáy
Szabi_
Kriss
Mirko
Admin
16 posters

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-08-14, 07:52

Mint irtam tegnap jöttem haza balcsirol és le is nyomtam 10 fordulot!
Eléggé hullámzo volt a teljesitmény mivel volt 1 vereség,4 győzelem,5döntetlen.
Ezzel lecsusztam a negyedik helyre,de mákom van mert ez még pont rájátszos.
Volt 1-2 sérülés pl.Lázok vagy Di michele.
Ezt a negyedik helyet megkéne tartai,de legjobb lenne még följebb,mert nagyon szoros az élmezőny!!
Később még irok! Smile
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-13, 19:39

Hollanddani írta:a kölcsön játékosokra van vásárlási opcíód, pénzed és fizetési kereted? Razz

persze. jó az anyagi helyzet, és a jó szereplésért is kaptunk, valamint nem is kérnek sokat. 450k eurót kért egy évre sirl asszem, ez a legtöbb.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 19:36

a kölcsön játékosokra van vásárlási opcíód, pénzed és fizetési kereted? Razz
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-13, 19:28

Kolozsvári VSC - 2009/2010

Azt sem tudom, mivel kezdjem.
Szuperkupát elbuktuk az Urziceni ellen tizenegyesekkel.
Bajnokság jól indult, alapelvárás volt a bajnoki cím természetesen. Ennek érdekében meg is erősítettem a csapatot, hiszen volt miből.
Az egyedüli csalódás Eyong Enoh volt, bár a játékára nem lehet különösebb panaszom. A probléma az volt, hogy 7 hónapot volt sérült összesen.
Egyébként ha már sérülések, ez volt idén a legnagyobb ellenfelünk. Nagyon sok sérültünk volt, és ezek 80%-a 2+ hónapra szólt.

A bajnoki cím végül nyögvenyelősen, de meglett.
A szezon sztárja a fiatal Lacina Traoré volt, aki elhódította a gólkirályi címet is.

A kupa nem volt nagy durranás, simán vertük a mezőnyt, döntőben 5-1 a Vaslui ellen.
Azért az durva, hogy a kupagyőzelemért 210k eurót kaptunk, a bajnoki címért pedig csupán 75k-t.

A legnagyobb dolog az EL volt idén. Selejteztünk, csoportkörbe jutottunk, ahonnan a Valencia mögött, de a Stuttgartot és a Sparta Prágát megelőzve továbbmentünk.
A legjobb 32 között a Standard Liege ellen mérkőztünk, 4-1-gyel mentünk tovább. Következő ellenfelünk a Besiktas volt, 5-4 -es összesítéssel rajtuk is túlléptünk.
Negyeddöntő, mákos sorsolás, hiszen a Panathinaikoszt kaptuk. Verhető ellenfélnek éreztem őket, meg is lettek, 4-2, kettős győzelemmel.
És innen indult be a komolyság. Sorsolás, elődöntőben Atletico Madrid. Oké, vége van. Hazai pályán 2-2-t játszottunk, túl sok reményt nem fűztem a döntőbejutáshoz. Akkor meg főleg nem, amikor a visszavágó elején rögtön 2 góllal mentek a spanyolok. Overload, ha lúd, hát legyél kövér.
Az első meccsen mindkét gólunkat szerző Koné ezúttal sem hagyott cserben, itt is vállalt kettőt, amivel hosszabbításra mentettük a meccset. A cseréimet már a 2. gólunk előtt kihasználtam, így a ráadásra úgy mentünk ki, mint egy nagy rakás döglött ebihal.
A 105. perc pedig döntő pillanatot hozott, ugyanis tizenegyeshez jutottunk, amit Dica nagy magabiztossággal értékesített, 2-3! Még 15 perc, és 2 gól kellett volna a madridiaknak a továbbjutáshoz. 10 perccel később egyet begyötörtek, többre viszont nem futotta, 3-3 a vége.
Döntőbe jutottunk! A meccs amúgy elképesztő volt, akció akció hátán, ilyesmik.

Braga, PSV, Bilbao, Lazio. 4 csapat, amelyen a másik döntős átgázolt. Olympique Lyon. Rajtuk meg mi gázoltunk át, bár nem kis szerencsével. Nézegettem a kezdőcsapatukat, Mathieu Bodmer volt a csatár, mivel más nem volt bevethető.
Rögtön a 3. percben egy távoli bombával vezetést szereztek, várható volt. Lacina Traoré egalizálta az állást, majd a bekapott gólunknál hibázó Lung Jr megfogta Bastos tizenegyesét, életben tartva a reményeket. A második félidőben Peralta révén vezetést szereztünk, és nem is engedtük ki a kezünkből.
Egy eléggé tartalékos és megtépázott Lyon ellen nyertünk, nem kis szerencsével.

Hatalmas szezont futottunk, jövőre BL, ESZK.
Itt egy kép a csapatról, egy pedig az overview képernyőről.

Na, jó hosszú lett a rövidre tervezett szezonértékelőm, sebaj.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 19:25

fél szezon alatt 51 gólt rúgtunk, ez ahoz képest hogy, mennyire új a cspaat szerintem egész jó, viszont ugyan olyan kiszámíthatatlanok vagyunk mint a rendes City... az Arsenalt 4-1 vertük de a Portsmouth-t haza pályán nem tudtuk legyőzni (1. forduló: Ports 0-6 City...) szal ilyenek vannak sajnos, cél mostmár csak a 2. hely amitől 1 pontra vagyok (Chelsea) jelenleg 101M Euró a hiány Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-13, 17:37

Hollanddani írta:a Citynél sose lehet tudni... Very Happy am azért bánt h nem lett a végére 100 rúgott gólod nem? Very Happy

LoL észre se vettem, hogy 99-et rúgtam xD őszintén megvalva az utolsó 5 meccset szabadságon töltve átszimuláltam, már nem volt tétje Very Happy

Most figyelem xD...Notts County a 38. fordulóban még 2. volt Shocked
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 17:33

a Citynél sose lehet tudni... Very Happy am azért bánt h nem lett a végére 100 rúgott gólod nem? Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-13, 17:10

Nah akkor vége lett az első szezonnak a Bury csapatával. A bajnokságot az elvárásokhoz megfelelően megnyertem így feljutottam. Johnstone kupában Liga kupában FA kupában első fordulós kiesés volt a cél ez az első kettőben sikerült is az FA kupában a 4. fordulóban a Chelsea egy szoros meccsen (2-1 és vezettem, Chelsea kezdőben Cech-Bosingwa-Malouda stb.) kiestem. Igazolások pénzért nem jött senki csak kölcsön vagy ingyen. A most nyári igazolásokat majd ha végeztem velük. Angol Liga 1-ben a cél szintén a kupákban első fordulós kiesés és feljutás lesz. Very Happy
Egy kevéske kép:
Tabella
Játékos statisztika
Áttekintés
Igazolások
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-13, 17:00

Hollanddani írta:basszus próbálok hasonló transfereket csinálni mint az igazi City de nincs esélyem... "A Manchester City csapata 116 millió eurós ajánlatot tett a Barcelona svéd klasszisáért, Zlatan Ibrahimovicért, aki négy éven keresztül heti 607 ezer eurót kereshet Angliában." sose ajánlhatok ennyit Zlatannak :'(

forrás: stopli.hu el ne hidd Laughing
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 16:54

basszus próbálok hasonló transfereket csinálni mint az igazi City de nincs esélyem... "A Manchester City csapata 116 millió eurós ajánlatot tett a Barcelona svéd klasszisáért, Zlatan Ibrahimovicért, aki négy éven keresztül heti 607 ezer eurót kereshet Angliában." sose ajánlhatok ennyit Zlatannak :'(
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-13, 16:20

Nekem volt csak nem tettem ki, mert nem tetszik, hogy nem frissül magától Embarassed

Nah még 4 meccs van hátra az első szezonból, de már rég az első helyen feljutást elértem számok alapján is Smile
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 16:18

tetszik az ötleted úgyhogy összekaptam magam én is gyorsan Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-08-13, 14:43

Na voltam pár napot a Balcsin szal már vártam kicsit, hogy egint nymathassak.
előszőr is megvan az aláirás.ezt kerestem már miota.
Jo lenne ha mindenkinek lyen lenne,földobná szerintem az oldalt.
Monopolival folytatom tovább és még mindig ámulok hogy följutottam és 3. vagyok itt is tehát feljuto!!!!
Remélem évvégig tartom a formám.


A hozzászólást Mirko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-13, 22:51-kor.
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-13, 14:18

grat feri Very Happy am egyböl ne is várd h áthelyezik neked a pénzt transferekre. Szerintem télen megkapod a pénzt.
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-08-13, 12:24

Huni, hogy csináltad az aláírásodat, szeretnék én is a Monopolival?! Kösz a Választ!
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  farferi 2010-08-13, 10:28

SIKERÜLT!!!!
Mi pénz ez te jó isten:https://2img.net/r/ihimizer/img132/599/ferencfarkas2.png
A visszavágó:https://2img.net/r/ihimizer/img8/825/partizanbeogradmtk.png

No egy kis idő elteltével egy dolgon meglepődtem.A 7 milliót nem költhetem játékosvásárlásra, maradt a max 250ezer ha a fizetést minimumra húzom úgyhogy a vásárlás megint elmarad.
Sad
farferi
farferi
Vízhordó

Posts : 44
Join date : 2010. Jul. 31.

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-12, 23:17

Huni írta:
Hollanddani írta:karrierből szépen átmentetek taktikába de mind1 akkor már én is kérdeznék vmit, azt h rögzitt szituációknál van valami csoda trükk, mert nálam ezek semmi veszélyt nem jelentenek sajna :S

persze, cheatnek vagy corner exploitnak nevezik. direkt nem írom le, hogyan működik, mert irreális (50+) számú gólt lehet szerezni vele szögletből szezononként. Wink

nem olyanra gondoltam, hanem valami javasolt taktikára h rövidre hosszura stb Very Happy Very Happy hová lesz a világ ha még egy manager-es játékban is csalunk? Very Happy
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-12, 23:15

Hollanddani írta:karrierből szépen átmentetek taktikába de mind1 akkor már én is kérdeznék vmit, azt h rögzitt szituációknál van valami csoda trükk, mert nálam ezek semmi veszélyt nem jelentenek sajna :S

Van egy bug ami meccsenkénti +2 gól... :S de az csak elrontja a játék élményét...

Viszont haverom talált valami szöglet taktikát amivel Burdisso inter 22 fejes gól a szezonban :S (ez nem az a 16-osra állítom bu)
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-12, 23:14

Hollanddani írta:karrierből szépen átmentetek taktikába de mind1 akkor már én is kérdeznék vmit, azt h rögzitt szituációknál van valami csoda trükk, mert nálam ezek semmi veszélyt nem jelentenek sajna :S

persze, cheatnek vagy corner exploitnak nevezik. direkt nem írom le, hogyan működik, mert irreális (50+) számú gólt lehet szerezni vele szögletből szezononként. Wink
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Hollanddani 2010-08-12, 23:11

karrierből szépen átmentetek taktikába de mind1 akkor már én is kérdeznék vmit, azt h rögzitt szituációknál van valami csoda trükk, mert nálam ezek semmi veszélyt nem jelentenek sajna :S
Hollanddani
Hollanddani
Kispados

Posts : 102
Join date : 2010. Aug. 05.
Age : 32
Location : Dunakeszi

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-12, 23:06

Admin írta:
for the fans

Ez ér valamit?! mert párszor véletlen így küldtem ki az Aston Villát és általában szégyenteljes volt a teljesítmény...
nekem az elvárom a győzelmet működik Razz

persze, nálam adja Smile
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-12, 23:03

for the fans

Ez ér valamit?! mert párszor véletlen így küldtem ki az Aston Villát és általában szégyenteljes volt a teljesítmény...
nekem az elvárom a győzelmet működik Razz
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-12, 22:54

meccs közbeni bekiabálásokat mostanában hanyagolom, bár volt idő, amikor használtam őket.

meccs előtti beszédet adom, expect a win vagy for the fans a két legtutibb.

messiéket pedig a 09-es efemben szedtem le így a pályáról, idén viszont nem használtam ezeket a beállításokat. többnyire ezek nélkül is megették a védőim őket.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Admin 2010-08-12, 22:31

persze, miután megmondtam a frankót, azután te is jössz az 'éniserregondoltam' véleményeddel...

Twisted Evil

Egy neked is a "szürkével van írva"-ról jutott eszedbe...
Kettő ne csóráld a smilem Karrier - Page 8 892835

Ne legyen off:
Nekem a véleményem ezekről a partvonal menti bekiabálásokról, hogy így az angol liga 2-ben gyorsan fárad a csapar overloadban szal ha kettő góllal vezetek, akkor visszaváltok control stílusra és arra utasítom őket, hogy figyeljenek a labdatartásra. Régen mindig változgattam orrba szájba xD
A meccs előtti biztatás az már más tészta...ott meg kell tapasztalni ki mit szeret...Mindig azt mondom (Bury vs Chelsea vagy Real vs Csanádapáca) "Elvárom a győzelmet"...és emelett vannak a "kényes" játékosok..pl Agbonlahornak ha meccs előtt azt mondod hiszek benned akkor jobban teljesít...De pl egy Milevskyinek azt kell mondani, hogy nagy teljesítményt szeretnék...ezeket szépen el kell találgatni a játékosaidnál...De!!! Használj azonos instrukciót a csapatra 2-3 játéksot emelj ki...nem bontja meg a csapat egyensúlyt Very Happy
Ellenfél utasításnál, meg persze egy Lampardot, Messit leveszek kemény szereléssel + gyengébbik láb tereléssel és posztól függően lezárással vagy emberfogással...
Ti ezeket hogy oldjátok meg???

Köszi, hogy elolvastad.
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-08-12, 22:15

Admin írta:Igen Huni, nekem is ez a merész véleményem volt. xD csak első gondolatra merésznek tűnt ezért akarok megbizonyosodni róla. Very Happy

persze, miután megmondtam a frankót, azután te is jössz az 'éniserregondoltam' véleményeddel...

Karrier - Page 8 589720 Twisted Evil Karrier - Page 8 892835
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 8 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.