Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karrier

+12
Gera
farferi
Hollanddani
Öpike
hipohondra
Patrik.
Huni
káfáy
Szabi_
Kriss
Mirko
Admin
16 posters

14 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Huni 2010-07-31, 15:31

Merida,Kakuta?
Az komoly..

negyedosztályba is elmegy kakuta kölcsönbe, nem nagy cucc.

Azért kaptál ennyi pénzt szerintem, mert a Chelsea lett az anyaegyesületed..

ezen először felnevettem Smile
abszolút nincs köze a két dolognak egymáshoz.
Huni
Huni
Kispados

Posts : 104
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31

http://miertneirjam.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-07-31, 15:29

2012/2013
Még nem kezdtem el Július elején járok pár szerződés hosszabbítás volt, és hihetetlen de olyan átigazolási összeget kaptam hogy a szememnek se hittem először. 28 millió font. !!!! az eddigi semmikhez képest hihetetlen.
Tervek: a bemaradás kiharcolása, keret megerősítése.
Majd ha végeztem jelentkezem

Ha esetleg érdekelnek vkit képek tudok feltölteni a dolgokról

persze hogy rakj.. Shocked
Merida,Kakuta?
Az komoly..
Azért kaptál ennyi pénzt szerintem, mert a Chelsea lett az anyaegyesületed.. Shocked
ez igen!!!
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  káfáy 2010-07-31, 15:22

Üdv!

Én a Wycombe-vel(Angol harmad osztály) kezdtem egy karriert.Természetesen a cél az volt hogy pár éven belül PL-be kerülni.

2009/2010
Első évben elég nehéz volt a helyzetem pénzt nem kaptam igazolni, kicsi fizu keret, a stadion kicsi,plusz 5 milla adósság,edző hiány kb ennyi röviden.
Ami történt jó pár szabadon igazolható játékos jött, gyengék repültek,plusz a Chelsea lett az anyaegyesületem, ami nagyon jól jött több kölcsönjátékos is játszott nálam ezek segítségével első lettem, és feljutottam a másod osztályba.

2010/2011
Sajnos ismételnem kell magam mivel pénzt ismét nem kaptam,fizu keret ismét kicsi volt, adósság,... stb
Így ismét kölcsön játékosok és szabadon igazolhatók jöttek és repült a többi selejt .
Bajnokság nagyon döcögős volt. Az első 10 forduló után tisztába voltam vele hogy esélytelen hogy feljussak.
Nem is történt csoda 10. helyen végeztem a bajnokságba, nekem kicsit rosszul esett de a vezetőség örült és hosszabbított velem.

2011/2012
Itt már jobban kezdődött a szezon megvolt a fix edzői stáb, fizu keret is volt, igazolni is kaptam igaz nevetségesen keveset 500 ezret, persze ez semmire nem volt elég így ismét jöttek a kölcsön játékosok a chelsea-ből(ki is emelnék párat akik nagyon jók : kakuta,bertrand,matic,) és még egy csóka az arsenalból Merida,
és persze ismét lecsaptam a kidobált tehetségekre mint minden évembe. Jó és erős kerettel vágtam neki a bajnokságnak, aminek meg is lett az eredménye megnyertük elég fölényesen.

2012/2013
Még nem kezdtem el Július elején járok pár szerződés hosszabbítás volt, és hihetetlen de olyan átigazolási összeget kaptam hogy a szememnek se hittem először. 28 millió font. !!!! az eddigi semmikhez képest hihetetlen.
Tervek: a bemaradás kiharcolása, keret megerősítése.
Majd ha végeztem jelentkezem

Ha esetleg érdekelnek vkit képek tudok feltölteni a dolgokról.

káfáy
káfáy
Vízhordó

Posts : 38
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 31
Location : Bonyhád

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Szabi_ 2010-07-31, 14:16

Az igen Kriss széééép Smile Nálad Gignac jól játszott? Mert hát nálam nem sok mindent csinált...

Na szóval én az FC Portoval kezdtem, elég jó csapat. Smile Az első évbe sikerült rendesen beerősíteni az igazolásokkal. Szinte mindenki részletre érkezett. Gignackal rendesen mellélőttem, egész szezonba honvággyal küzdött vagy mi baja volt csomó szabadságot adtam neki de semmi.. Úgyhogy év végén távozott is. A többiek jól beváltak főleg Alustiza, lövi a gólokat rendesen.

A bajnokságot az elejétől fogva vezettük, elég simán meg is nyertük: Tabella
Az bánt hogy a Sportinggal 2 döntetlent is játszottunk, de a Benficát oda vissza vertük Razz
A Portugál kupát a Vitoria Guimaraes ellen, a liga kupát pedig a Braga ellen nyertük. Szóval otthon mindent vittünk.

És akkor az Európa Liga.
A csoportba a Celtic, Aston Villa, APOEL hármassal kerültünk össze. Viszonylag simán 4 győzelemmel és 2 döntetlennel 7 lőtt és 0 kapott góllal mentünk tovább. Az első körben a Rosenborg ellen 5-1es összesítéssel mentünk tovább. Következő kör Dortmund 5-0 összesítés. Jött a negyeddöntő a Manchester City. Én paráztam tőle.. Very Happy de hazai pályán sikerült 2-1re nyerni. Idegenben pedig 2-2 úgy hogy Gallas a 83. percben lőtt egy öngólt, így az is belefért hogy tizenegyest hibáztunk a végén. Az elődöntőbe ismét az Aston Villa sima 4-0 összesítésben. És akkor a döntő a CSZKA Moszkva ellen. 1-1es hosszabítás után tizenegyesek. A 6. körben Maha Diarra kihagyta és elbuktuk. Crying or Very sad Szóval nem volt egy rossz év, de jövőre nyerni kell valamit nemzetközi szinten is. A BL volt a terv de második évre nem kaptam annyi pénzt amennyi kéne... Very Happy Majd jövök azzal is.
Ja és egész évben volt egy laza 54 meccses veretlenségi sorozatunk.
Embarassed Laughing
Szabi_
Szabi_
Moderátor

Posts : 33
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 29
Location : Miskolc

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Kriss 2010-07-31, 12:49

Sahtar Donyeckkel kezdtem egyet. 34M€ átigazolási pénzt kaptam,és ahogy elnéztem a csapatomat,ráfért volna egy kis átalakitás. Hát ez meg is történt Smile Fernando Gago(real madrid)6ME,Cristian Ledesma(lazio)8,5M€,Vadnai Dániel(MTK)275e€,Stijn Schaars(alkmaar)10,5M€,Maarten Martens(alkmaar)8.5M€ és a télen pedig érkezett André-Pierre Gignac(Toulouse FC)6.25+játékos csere! persze ez kicsivel több mint 34M€,de 9,75M€-ér távoztak tölem Smile Pyatov-Srna,Hübschmann,Ischenko,Shevchuk-Ledesma,Gago,Schaars-Alex Teixeira,Martens,Gignac
Bajnokságba,rajtam kivül még 3csapat volt aki ellenfélnek tünt,de senki nem lett az,29gyözelemmel és 1döntetlennel 6forduloval a vége elött már bajnok voltam Smile
Kupába is ugyan ez volt,nem volt ellenfelem nagyon a döntöbe a Dnyepr Dnyepropetrovszk ellen 1:1es döntetlen volt a rendes játékidöben,és 4:2re nyertem büntetökkel
BL,hát én nem ezt vártam a csapatomtol amit elértem,de nagyon büszke vagyok rá Smile Selejtezöben kiejtettem a sparta praha 2:1-el,majd a stuttgartot 6:4el és a csoportban Chelsea,Atletico M.,Slavia Praha voltak az ellenfeleim...ugy gondoltam h itt nekem a csoport 3ik hely böven elég,de második lettem és továbbjutottam. Nyolcaddöntöben megkaptam a MU-t,ugygondoltam h nekem itt a vég,de nem otthon 0:0,idegenbe 3:3(Willian csereként 5perc alatt tovább lött minket) meglepetés a javábol,negyeddöntöben megkaptam a sevilla csapatát összesitésben 1:0al továbbmentem,és ami a nagy szerencsém volt az elödöntöben megkaptam a wolfsburgot,akiket 2:0al kiejtettem és mehettem a döntöbe ahol az inter volt az ellenfelem,a rendes játékidöben 2:2,majd tizikkel 8:7re nyert az Inter
Hát ennyi lenne,az elsö szezon,majd jövök a következövel is Wink
Kriss
Kriss
Vízhordó

Posts : 6
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 29
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Mirko 2010-07-31, 01:31

Real Madriddal kezdtem egy karriert,de akartam egy kis kihivást ,hogy ne legyen anyira unalmas,ezért eladtam jo néhány játékost...
Kezdtem Higuainnal, majd Benzemaval aztán jött Lassana Diarra és Pepe,követte Kaká(kölcsönbe) és Marcelo,Drenthét csak kölcsönbe ill M.Diarra és VDV.
Na ezeket eladtam és eléggé meglepődtem mert eléggé kevés pénz jött be..:S
Megvettem Azpilicuetat,Annant,Llorentét,Pedro Leont,RC-t(padra az öreg kellett),Nanit.

A Bajnokság eléggé szarul kezdődőtt,mivel ezt a csapatot nagyon összkellett szoktatni stb..
Sokáig méghozzá februárig cask vivtunk a 3-4 helyen aztán volt vissza 6 fordulo és elkaptuk az első helyet!!!
Sajnos csak egy pontal mentünk a második Barcelona előtt az utolso előtti forduloig.
Amikor jött a Getafe és egy nagyo gyenge 0-0-át produkáltunk ők pedi sajnos simán verték a Zaragozát 4-0-ra.
Igy utolso fordulba ha nyernek megnyerik a bajnokságot és ez sajnos sikerült is nekik...
Ezzel a kissé gyengusz csapattal is másodikak lettünk,de térjünk át a BL-re.

A BL-be a csoportbol csak másodikként!(1.Pool,2.RMCF,3,Bordo,4.DinamoZ)
Köszönhető ez annak hogy otthon a poolal 3-3 idegenbe pedig egy 5-1-es vereséget szenvedtünk!
Nyolcaddöntöbe megkaptuk az Internazionalet akik egy Hazai 0-1-el és egy Idegenbeli sima 3-1-el bucsuztattak minket!
Szoval kettős vereséggel bucsuztunk.
A kupára nem igazán figyeltem,mégis megnyertük köszönhető CR-nek aki 2-őt vert a Sevilla csapatának a döntöbe!

A legjobb játékos az évben kétségtelenül Cristiano Ronaldo aki 36 meccs alatt 36 golt lőtt(!).

Ennyit a 2009-2010-es szezonrol.
Irok majd a következőről. Nagy igazolások várhatok annyit elárulok!
avatar
Mirko
Tartalék

Posts : 77
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 31
Location : Pécs

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Karrier

Témanyitás  Admin 2010-07-30, 05:25

Mutasd be nekünk Karriered és nagy pillanataid a játékban. Mindenkit szépen kérek a képeket [url][ /url] tagok közé tegye.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-07-31, 17:23-kor.
Admin
Admin
Adminisztrátor

Posts : 189
Join date : 2010. Jul. 30.
Age : 30
Location : Kecskemét - Szeged

https://footballmanager.forumotion.com

Vissza az elejére Go down

Karrier - Page 14 Empty Re: Karrier

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 14 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.